Zigavus Saç Dökülmesini Önleyici Serum

      Uzuuun bir aradan sonra merhaba herkese,yaklaşık bir aydır tatil tembelliğine kapılmış bloğumu ihmal etmiştim.Arayı daha çok yazarak kapatıcam inşallah.Bloğumun bugünkü konuğu zigavus saç dökülmesini önleyici bitkisel serum.

IMG_3541

Serum hem kadınların hemde erkeklerin kullanımına uygun ama elimizde sadece 4 ampül olduğu için serumları eşim kullandı ve yazacaklarım onun deneyimine ait.

IMG_3539

Ürün yorumlarına geçmeden eşimin dökülme hikayesinden bahsedeyim biraz.Kendisinin 25 yaşından sonra erkek tipi dökülmesi başlamış,birçok markanın çeşitli ürünlerini kullanmış.Evlendikten sonra ben ona internetten araştırıp birazda modifiye ettiğim dökülmeyi önleyici kürü uyguluyordum ve o kür gerçekten işe yaramıştı ( kürü instagram da paylaşmıştım ) sonrasında yazısını şurada paylaştığım

tık tık saç ektirme işlemini yaptırdı.

IMG_3542

Saç ekiminden sonra yeni saçları tam istediği gibiydi ve aynen öyle kalmasını istiyordu.Benim yaptığım kürü oldukça zahmetli bulduğu için daha pratik ürünlerin arayışına girdik ve zigavus bize bu serumları gönderdi.Şimdi eşimin yorumlarına bakalım.

  • Tortu bırakmıyor,yani kullandıktan sonra kepek gibi beyaz tanecikler yok.
  • Elde yapış yapış bir his bırakmıyor,uyguladıktan sonra elleri yıkama gereksinimi hissetmiyormuşsunuz.
  • Yapısı akışkan,bu uygularken kolaylık sağlıyormuş.
  • Daha önce başka markaların bu tarz ürünlerini kullandığı için bir kıyas yapmış ve zigavusu fiyatına göre başarılı bulmuş ama bir vichy değil diyor .:) 

Eşimin yorumları bu şekilde.Ürünün içeriğinde biotin,aloe vera,papatya,darı ekstresi,ısırgan,dul avrat otu,sarımsak ve at kuyruğu ekstratı bulunuyor.Siz dökülme problemi yaşıyor musunuz ? Yaşıyorsanız hangi ürünleri kullanıyorsunuz ?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.