Zeytin Dalı

İnsanın uzun süredir karar aşamasında olduğu bir şeyi yaptıktan sonra hissettiği hafiflik duygusuna verilen ad nedir bilmiyorum ama ben bunu her yaşadığımda iyi ki diyorum.Geçtiğimiz günlerde İnstagramda dövme yaptırdığımı anlatmıştım.Gelin bugün de detayları konuşalım.

img_2461

Bu fotoğraf uygulamadan hemen sonra çekildi,gördüğünüz gibi hafif bir kırmızılık var.

img_2454

Daha yakından baktığımızda kırmızılık bariz belli oluyor.Peki gelelim işin benim için en merak uyandırıcı kısmına ? Acıcak mı doc ? Sinek ısırığı kadar… Yok canım gerçekten mi ? Belki biraz daha…Yok valla sinek ısırığı falan değil bildiğin acıyor,ama özenle ve yavaş yapıldığında bu acı biraz hafifliyor.

img_2450

Dövmenin geçmişinin bu kadar eski olduğunu bilmiyordum,meğerse MÖ 2000’lerde Antik Mısır toplumunda dövmenin yapıldığı Mumyalardan anlaşılmıştır. Ama o zamanlar boynuzlarla yada sivri uçlu kemiklerle falan yapıldığı için şimdiye oranla çok daha acılı oluyormuş.

img_2433

Ben dövmeyle ilgili duyulan korkuları anlıyorum çünkü hijyene dikkat edilmediğinde kan yoluyla bulaşan bir çok hastalığa davetiye çıkarmış oluyorsunuz.Ben İnstagramda gezinirken Cem Beyin hesabına (@bahadircemtattoo) rastladım ve işini titizlikle yapan birine rastladığım için şanslı olduğumu düşünüyorum.

img_2339

Stüdyosu Kadıköyde,dövme yaptırmak yada Piercing taktırmak gibi bir niyetiniz varsa kendisiyle iletişime geçebilirsiniz ve unutmadan ekliyeyim randevuya asla geç kalmayın.Hiç affetmiyor

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.