Wet’n Wild Nouveau Pink Ruj ( E 511B)

Herkese yeniden merhaba,ısınan havalarla birlikte makyaj da kullandığımız renklerde de değişiklik yapmaya,pembeleri kırmızıları daha sık kullanmaya başladık.Bloğumun bugün kü konuğu wet’n wild  E 511 B numaralı Nouveau Pink isimli ruju.

IMG_1192

Yıllar önce yurt dışında yaptığım bir alışverişte tanışmıştım wet’n wild markasının ürünleriyle.Kalıcığı,uygun fiyatı ve geniş renk skalasıyla gönlümü çalmıştı marka.Ülkemizde bulamayınca başka markalara yönelsem de saolsun Gratis markanın ürünlerini ülkemize getirdi ve sık sık yaptığı indirimlerle de ulaşılabilirliğini koruyor.

IMG_1418

Gelelim rujun özelliklerine.Bu ruj ıslak bir bitişe sahip.Altına balm uygulamasanız bile kesinlikle dudaklarda kurumaya sebep olmuyor.Aksine nemli bir bitişi var.Çizgilere yada dudak kusurlarına dolma yapmıyor.

IMG_1421

Kalıcılığı orta seviyeli.Pembesi güzel ama eğer ki dişleriniz sarıysa sakın denemeyin bile.Çünkü dişleri olduğundan daha sarı gösteren bir renk ama yine aynı markaya ait think pink isimli ruja göre çok çok daha iyi ve kullanışlı.Ben ürünü indirimde 5 tl ye almıştım,indirimsiz fiyatı 7 tl diye biliyorum.Pembe bir ruja ihtiyacınız varsa şans verebilirsiniz.

IMG_1398

Favori pembe rujum olmasa da seviyorum kendisini,sizin favori pembeniz hangisi ?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...