Wet n Wild Brulee Far

Herkese yeniden merhaba,daha önceki yazılarımda da bahsetmiştim gratisin wet n wild markasını ülkemize getirmesiyle birlikte herkesi bir çılgınlık sardı.Markanın rujları,farları adeta kara borsaya düştü.Talep fazlaydı,raflar bomboş.Ulaşılamayan herşey daha bir değerli olur ya,bence marka bu politikayı iyi güttü.Bloglarda sürekli wet n wild ürünlerini okuduk ve ben bu popülarizm sürdüğü müddetçe uzak kaldım çoğu üründen.Markanın en popüler ürünlerinden biri hiç şüpesiz Brulee Far.

IMG_1689

Kemik rengi tekli bir far neden bu kadar popüler olur diye düşünüyordum,sanırım anladım.Çünkü bu far hem baz olarak kullanılabiliyor,hem sade makyajlarda göz kapağındaki damarlı görüntüyü ve renk eşitsizliğini gidermek amaçlı kullanıllabiliyor.Ağır göz makyajlarını oldum olası sevemediğim için aldığım günden beri bu farı her göz makyajımda kullanıyorum.Bazen göz pınarlarımı ve kaş altımı aydınlatmak için bazen sadece aydınlık ve iyi uyumuş bir görünüm oluşturabilmek için kullanıyorum.

IMG_1691

Fotoğrafta gördüğünüz gibi farın dibini gördüm.Bu durumun oluşmasında farı aldığım günden beri kullanmamın yanısıra oldukça tozutan bir yapısının olması da etkili.Fırçayı çok az değdirsem bile oldukça fazla ürün yüklemesi yapabiliyorum ve göz kapaklarıma uygularken kesinlikle göz altlarıma dökülüyor,ne yaptıysam bu durumun önüne geçemedim çünkü çok fazla tozutan bir far ama yapısı güzel,yumuşacık.

IMG

Yukarıdaki fotoğrafta farın uygulanmamış halini görüyorsunuz.Kılcal damarlarım yüzeye çok yakın ve tabiki ben bir çilli begonyayım Ben bu farı göz kapaklarım yağsız olduğu için hep bazsız ama diğer renkler için baz olarak kullandım Rengi bana göre biraz açık ama olsun bu göz kapaklarımı daha aydınlık gösteriyor.Uygulanmış hali aşağıdaki fotoğraftaki gibi.

IMG_1442

Ne kadar tozutup,döküldüğünü şimdi anladınız dimi ? Şimdi kısaca özetliyecek olursam uygun fiyatı ve joker bir renk olduğu için alınası,1.7 gr lık minicik boyutuyla tam çantaya at çık formatında olduğu için kullanışlı.Mac brule fara muadil olup onun sekizde biri kadar bir satış fiyatına sahip olduğu için tercih edilesi. ( wet n wild brulee 6.5 tl,mac brule 40 tl idi sanırım ).Bir wet n wild klasiği olan kötü ambalaj ve tozutma sorunu nedeniyle düşündürücü.Eğer herhangi bir far paletinizde bu renk yoksa ve sizde benim gibi hafif makyajlardan,doğal tonları kullanmaktan hoşlanıyorsanız alın derim çünkü sık sık yapılan indirimler sayesinde bazen 3-4 tl ye bile gelebiliyor ve bu işlevselliğini düşününce oldukça iyi bir fiyat,ama onca zaman bangır bangır bağırıldığı gibi uğruna ölünüp bitilecek, sahip olmak için sokak sokak gratisleri gezmenizi gerektirecek bir arzu nesnesi olmamalı.Kısaca denk gelirseniz alın deneyin yoksa çokta elzem değil Siz ne düşünüyorsunuz bu popüler far hakkında ? Sizce de fazla abartılmamış mı ?Sevgiler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.