Ürederm Lipo Nemlendirici

Herkese yeniden merhaba,umarım atlatmışsınızdır pazartesi sendromunu.Bugün size roaccutane tedavisinde hemen herkese yazılan bir nemlendiriciden bahsedeceğim.Ürederm Lipo % 10.

IMG_0276[1]

Ürün adından anlaşılacağı üzere % 10 oranında üre içeriyor ve bu cildin su tutma kapasitesini arttırarak nemlilik sağlıyor.Ben ilk aylarda elimdeki nemlendiricileri bitirebilmek adına bunu kullanmadım.Fakat şu son bir aydır kuruluk had safhaya çıktığı için bir de ürederm lipo ya şans vermek istedim.Ürün akışkan bir formda.Uygulaması kolay ve zorlanmadan emiliyor cilt tarafından.Kokusu hiç güzel değil,ben bunu sürdükten sonra bir de başka bir nemlendiriciiyi sürüyorum vücuduma çünkü kokusu beni rahatsız ediyor.Nemlendirmede de yeterli olmadığını düşünüyorum.Kısacası bence gereksiz bir ürün.Olsada olur olmasa da.15 tl idi fiyatı,piyasada o paraya çok daha iyi ürünler var hele ki indirimleri takip ediyorsanız .Siz ne düşünüyorsunuz,verdiği nem yeterli oluyor mu sizin için ? Ve son olarak favori nemlendiriciniz hangisi ? Sevgiler.

IMG_0309[1]

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

  1. Anonim dedi ki:

    Mrblar benim cildim çok kuru ve aşırı hassas pul pul dökülüyor resmen bi cok krem kullandim ama yetersiz kaldi siz ne önerirsiniz acaba ? Bu arada cildim de kizarik ve kasinti da cok oluyor

  2. O krem benim için oldukça yağlı ama bu da yetersiz bir nemlendirme sağlıyor.

  3. pin pin dedi ki:

    Bu ürünü kullanmadığım için bi fikrim yok fakat cildi kuru biri olarak en memnun kaldığım urun arkonun tam yağlı kremi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.