The Balm Hot Mama Allık

Herkese yeniden merhaba,yaz demek daha hafif makyajlar daha fresh bir görüntü demek benim için.Bu sebeple uzun zamandır kullandığım hot mama allık yazısını bugüne erteledim.

IMG_0336

The balm ürünlerinin dillere destan retro tarzını çok seviyorum.Çantaya at çık rahatlığını da. Ayrıca kapağının mıknatıslı olması ürünün ziyan olmasını,çantanıza dökülmesini önlüyor.Uzun zamandır kullanıyorum henüz dibini göremedim.Hot mama Nars orgasm allığa dupe gösteriliyor,uygulanmadan önce renkleri benzese de tende duruşları biraz farklı.Nars orgasm daha pembe,hot mama daha turuncu.Benim favorim the balm hot mama çünkü yüzüme daha doğal bir renk veriyor ve içeriği nars orgasm a göre daha temiz ve tabiki fiyatı çok daha uygun.

IMG_0349

İlk allık kullanmaya başladığım yıllarda dozunu bir türlü tutturamaz her seferinde palyaçoya dönerdim.Her gören aaa cınım allığı fazla kaçırmışsın yorumunu yapardı adeta bir makyaj sanatçısı edasıyla.Neyse ki yıllar içerisinde allığı  doğru kullanmayı öğrendim ama öğrenemeseydim bile bu allıkta aşırıya kaçma olasılığı çok az.O kadar doğal varla yok arası bir duruşu var ki tende.Utanmışım da kızarmışım gibi ilk uyguladığım da ve saatler ilerledikçe daha da azalıyor o görüntü .Ben makyaj da sadeliği çok sevdiğim için tazeleme gereği hissetmiyorum.Sabah sürdüğüm allık akşama kadar idare ediyor beni.Mesela alttaki fotoda allığı uyguladıktan 3 saat sonraki halim,zaten çok hafif uyguladığım allık iyice hafifleyerek soğuktan üşümüş yanaklı kız havası vermişti bana :))

IMG_0414[1]

Hot mamayı aylar önce bir gratis indiriminden almıştım,yanlış hatırlamıyorsam indirimli fiyatı 24 tl idi ama dediğim gibi ürünü alalı epey zaman olduğu için fiyat konusunda çok net değilim.Net olduğum tek şey bu allığın esmer,sarışın herkese yakıştığı.Farklı ürünler denemeyi sevdiğimden bitirdiğimde yeni bir allık alırım ama sevmezsem hot mamaya dönüş yaparım.Benim söyleyeceklerim bu kadar sizin favori allığınız hangisi ? Sevgiler.

IMG_0339

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlar

  1. […] olmadı.Kalıcılığı 3 saat civarında.Daha sonrası için tekrarlamanız lazım.Yazısını şurada yazdığım The Balm Hot Mama Allığımla dönüşümlü olarak […]

  2. pin pin dedi ki:

    Doğal güzel olunca fazla makyaja gerek duymadınız normal

    1. Çok teşekkür ederim siz güzel bakıyorsunuz