Scholl Velvet Smooth Elektronik Ayak Törpüsü Ve Gece Maskesi

Herkese merhaba,ben küçükken çok sevdiğim bir ablamın ayaklarına krem sürdüğüne şahit olmuştum ve annesi o ablaya bol buldun sıvama her yerine diye kızıyordu Şimdi bir de beni görse ne der kim bilir.:D O küçük çocuk zihnimde biraz da ablaya duyduğum hayranlıktan ötürü güzel kızlar ayağına krem sürer gibi bir şey kalmış olmalı çünkü kendimi bildim bileli ayaklarıma da gözüm gibi bakarım,hee şekil olarak pek güzel değiller o ayrı ama yumuşacıklar orası kesin.Son günlerde ise ayak bakımı benim için en keyifli halini aldı.Bugün size Scholl ayak bakım ürünlerimi anlatmak istiyorum.Gerçekten o kadar para vermeye değer mi ? Daha ucuza bu işi halledebilir miyim diyorsanız okumaya devam.

IMG_7515

Scholl elektronik ayak törpüsünden,günlük nemlendiriciye,gece maskesinden,ayak serumuna kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahip.Ben kısa kısa anlatayım siz hoşunuza gidenleri alın yada almayın.

IMG_9486

Bu törpüyü gerçekten çok merak ediyordum.Öyle topukları çok kuru olan biri olmadığım için ben mucizevi etkilerini göremedim ama eşim gördü ve bende onun deneyimine göre şunu söyleyebilirim.Eğer ki topuklarınız çok kuru ve çatlaksa alın ve bu durumdan muzdarip olanlara aldırın ama eğer topuklarınız benim ki gibi yumuşaksa illa almanız gerekmiyor.Aletin içinde piller var ve bu şekilde çalışıyor.

IMG_9487

Başka bloglarda ağır olduğundan bahsedilmiş ama bence ağır değil ve tutuşu kolay.

IMG_9488

Bu elmas tanecikli başlık çıkarılıp,yıkanabiliyor ama gövdesini suya değdirmeyin

IMG_9489

0 dan 1 konumuna getirdiğinizde başlık dönmeye başlıyor.Yıkayıp kuruladığınız ayaklarınızda kullanmanızı tavsiye ederim.Fiyatı sitelerde 50 tl ye kadar düşüyor watsonslarda daha pahalı 90 tl yi bile görmüşlüğü var.

IMG_9490

IMG_9491

Gelelim bu güzel sette benim enn çok sevdiğim ürüne.

IMG_9498

Valla adamlar yapmış,ayak için gece maskesi olur mu demeyin olmuş.Mis gibi kokuyor.Ben yıkayıp,kuruladığım ve topuğunu törpülediğim ayaklarıma hafta sonları bu gece maskesini uyguluyorum ve üzerine kalın,pamuklu bir çorap giyiyorum.Sabaha ayaklarım yumuşacık oluyor.Bu zamana kadar kullandığım ayak bakım ürünleri arasında bence en iyisi bu maske.

IMG_9500

Bittikçe tekrar tekrar satın alacağım bir ürün.Fiyatı 20-25 tl arası değişiyor.

IMG_9501

Kıvamı oldukça yoğun ama kesinlikle yapış yapış bir his bırakmıyor.Törpü çok pahalı ama ayaklarım çok kuru ve bakımsız diyorsanız önce maskeyi denemenizi tavsiye ederim.Maske ihtiyacınızı karşılamazsa eğer törpüye geçebilirsiniz.Ben aslında bu yazıda serumu,günlük nemlendiriciyi ve ayak banyosu için kullanılan sıvı sabunu da anlatacaktım ama çok uzun olduğunu fark ettim.O sebeple yazının devamı yarın olacak.Sevgiler,görüşmek üzere.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.