Scholl Ayak Bakım Ürünleri

Herkese yeniden merhaba,daha önce şuradaki yazımda scholl elektronik ayak törpüsü ve gece maskesini yazmıştım.Bugün de scholl markasına ait diğer ayak bakım ürünlerini inceleyeceğim.

IMG_9509

Öncelikle rahatlatıcı jelden başlayayım anlatmaya.Ben express pediyi kullanmadan önce ayaklarımı bu jelden bir kaç damla damlattığım suda bekletiyorum sonra kuruluyorum,ayakları rahatlatıyor ve başka bir etkisini de görmedim.Bence çok gerekli değil.

IMG_9511

Ayak serumuda olur mu demeyin varmış ve gerçekten işe yararmış.

IMG_9492

Serumun gece maskesinden farkı ne ? Daha ince yapılı ve nemlendirme konusunda en az gece kremi kadar başarılı.Kokusu muhteşem,ben bu serumu ellerim için de kullanıyorum.

IMG_9493

Çünkü hyaluronik asit içeriyor ve bu ayak,el derisindeki yaşlanma belirtilerini yok ediyor.

IMG_9497

Ürünler bana deneyip yazmam için gönderildiği için fiyatlarını bilmiyorum,internette yaptığım araştırmalarda da net bir fiyat bilgisine ulaşamadım.Siteden siteye değişmekle birlikte 25-30 tl arası fiyat biçilmiş.

 IMG_9503

Günlük nemlendiricisi yapı olarak ne çok yağlı ne çok sıvı.Yapış yapış bir his bırakmadan nemlendiriyor. A ve E vitamini ve Omega 6 içeriyor.Tüm diğer scholl ayak bakım ürünleri gibi güzel kokuyor.Ben bu kremi ayaklarımı jelle yıkadıktan sonra geceleri uyumadan önce kullanıyorum ve üzerine nemlendirici çoraplarımı giyiyorum ( bu arada nemlendirici çoraplarını watsonsdan aldım,bildiğin beyaz pamuklu çorap hiç bir artısı yok,almadıysanız merak ediyorsanız bir işe yaramıyor boşuna almayın bence.)

IMG_9505

Günlük ayak nemlendiricisininde yapısı aşağıda gördüğünüz gibi.

IMG_9507

Şimdi kısaca toparlamam gerekirse eğer bunca ürün çok ayak bakımı için bana tek bir ürün öner derseniz gece maskesini ve serumu kesinlikle öneririm.İkisinden birini seçemiyorum çünkü ben her ikisini de çok sevdim ve Scholl ürünlerini başarılı buluyorum.Yakında Scholl elektronik tırnak törpüsünüde yazacağım.Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,hoşçakalın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.