Ruby Kisses Pot O’Miracle Lip Revitalizer

Haftanın en güzel gününden merhaba herkese,havalar birden ne kadar da soğudu,dudaklar yine çatlak,patlak olmaya başladı.Geçen yıl roaccutane kullanırken en sevdiğim dudak bakım ürünü hiç kuşkusuz Blistex MedPlus olmuştu ve tedavi bittikten sonra da kaç tane bitirdim hatırlamıyorum.Aslında MedPlus dan memnundum ama değişiklik iyidir dedim ve çok övülen Ruby Kisses Pot O’Miracle Lip Revitalizerı denemek istedim.

IMG_6925

Vintage tarzı ambalajı nasıl güzel öyle,odama gelen hastalarımın ve arkadaşlarımın hemen dikkatini çekiyor ve her gelen aa bu neymiş diye bi elleme çabasında Sadece elleseler iyi tabi meraklarını yenemeyip birde içini açıyolar,tam parmaklayacakları sıraa hooop bi dakika ! 

IMG_6927

Bu ürünün sanırım tek bir kötü tarafı var oda kavanoz içerisinde olması.Bu tarz kavanoz içi ürünleri hijyenik bulmasam da bu kadar yoğun kıvamı stick şeklindeki lip balmlarda bulamıyoruz maalesef.Nane yağı,badem yağı, shea yağı, kakao yağı, aloe vera ve E vitamini de içermekte. Ama ürün içerisindeki baskın koku tabiki de nane yağına ait.Tadı yok ama dediğim gibi nane kokusuna dayanamıyorsanız sevmeyebilirsiniz.Ben kavanoz içerisinde olmasına rağmen bu yoğun kıvamlı lip balmı çok sevdim.Eğer ki soğuklarda sürekli çatlayan,kanayan kabuk bağlayan dudaklarınız varsa memnun kalacağınızı düşünüyorum.

IMG_6926

Kıvamı çok yoğun,mum gibi.Kullanmaya ilk başladığımda yapısının biraz sert olduğunu düşünmüştüm ama parmağımı üzerinde biraz gezdirdiğimde parmağımın sıcaklığıyla yumuşamaya başladı.Açıldıktan sonra 6 ay kullanılabiliyor,kış bitmeden ben bitiririm kendisini zaten.Siz ne düşünüyorsunuz,memnun musunuz ?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...