Physicians Formula Eye Booster Kirpik Uzatıcı Serum(Black)

Haftanın en sevimsiz gününden merhaba,sabah yoğunluğunu atlattıysanız eğer Physicians Formula Eye Booster Kirpik Uzatıcı Serum hakkında biraz konuşalım diyorum.

IMG_8782

Öncelikle şunu söylemeliyim ki çok eyeliner insanı değilim hem bu konuda yeteneğim yok hem de yakışmıyor sanki bana.Kuyruklu yapsam şuh kadın kuyruksuz yapsam misket gözlü kız çocuğu oluyorum ortası yok yani Ama physicians formulanın bu zamana kadar kullandığım tüm ürünlerinden çok memnun kaldığım için bu eyelinerı da denedim.

IMG_8784

Bu eyelinerı diğerlerinden ayıran bir özelliği var.Kirpik uzatmak…

IMG_8785

Peki bu vaadini yerine getiriyor mu ? Kirpikleri gerçekten uzatıyor mu derseniz çok büyük fark olmasa da evet biraz uzatıyor,kirpik diplerimin rengini koyulaştırdı ama uçları sarı olduğu için rimelsiz fark fark edilmiyor.Benim için uzatmasından daha iyi bir özelliği var bu serum eyelinerın oda kirpiklerimin dökülmesini azaltması.Bir ara açıklayamadığım sebeplerden kirpiklerim dökülmeye başladı ve serumla birlikte azaldı.

IMG_8786

Rengi kömür karası severleri tatmin etmeyecektir gördüğünüz gibi simsiyah değil biraz soluk bir siyah.

IMG_8787

İkinci katı sürdüğünüzde renk biraz koyulaşıyor.Kalıcılığı gayet iyi,vaat ettiği gibi 24 saat durur mu bilmem ama en az 6-7 saat yerinden hiç kıpırdamıyor.Kalem tarzı eyelinerlar jel eyelinerlara göre çok daha kolay uygulanıyor düşünün ben bile kullandım o kadar rahat yani

IMG_8783

Fırçası ne çok sert ne de yumuşak,orta karar.Bu ürünün bir de şeffaf formda olanı var ben onu denemedim. Akma bulaşma yapmamasına rağmen temizlemesi çok kolay sadece suyla bile temizleniyor , gözlerim çok çabuk yaşarıp sulandığı için alt kirpik diplerime uygulamıyorum. Açtıktan sonra sadece 3 ay kullanım ömrü var o sebeple ben elime geçtiği günden beri sadece bu eyelinerı kullandım.Kuruma yapmadı yada kapağında herhangi bir bozulma olmadı ki ürün hakkındaki diğer yazılarda kullanıcılar en çok kapağının çabuk bozulmasından yakınmış.Paraben,parfüm içermiyor ve fiyatı çeşitli sitelerde değişkenlik göstermekle birlikte 60-69 tl arasında.İçeriği aşağıda yazdım ilgilenenler için.Benim ürün hakkında söyleceklerim bununla sınırlı.Kolay uygulandığı ve aynı zamanda kirpiklere bakım da yaptığı için tekrar satın almayı düşünüyorum.Bir sonraki yazıda görüşmek üzere hoşçakalın.

Water, Ethylhexyl Acrylate/Methyl Methacrylate Copolymer, Butylene Glycol, Glycerin, Beheneth 30, Ammonium Acrylates Methyl Styrene Copolymer, Myristoyl Pentapeptide 17, 1,2 Hexanediol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Caprylyl Glycol, Ceteth 20, Ethylhexl Glycerin, Pentylene Glycol, Polyglyceryl 3 Disiloxane Dimethicone, SD Alcohol 40, Sodium Polyaspartate, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Black 2 (CI 77266), Iron Oxides.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.