Physicians Formula Argan Wear Ultra Besleyici Işıltılı Argan Yağı

Herkese merhaba.Saç ve cilt bakımında doğal içerikli ürünler kullanmayı sevenlerin bayılacağı bir ürün var bugün blogda.Physicians Formula Argan Wear ultra besleyici ışıltılı argan yağı.

IMG_3516

Ürün elime ulaştığından beri neredeyse hergün kullanıyorum ve artık yazmaya hazırım.Argan yağı içeren bu serum yüz,vücut,saç ve tırnaklarda nemlenme sağlaması amacıyla üretilmiş.Ben sadece saçlarımda kulllandım ve ürünün saçlarım sonrası elimde kalan kısmını elllerime,tırnaklarıma,kollarıma uyguladım.

IMG_3522

Benim gibi cildi karmadan yağlıya dönük kişiler için yüz bazı yada nemlendirilmesi amacıyla kullanılması çok uygun olmayabilir.Çünkü adı üstünde yağ.Ama eğer cildiniz çok kuruysa ve içindeki minik simler sizi rahatsız etmeyecekse kullanılabilir.

IMG_3527

İçerisinde parfüm,gluten ve paraben yok.Ben banyodan çıktıktan sonra ıslak saçıma taramadan önce uyguluyorum.Saçlarım hemencecik açılıyor.Birde bunu uyguladığımda hiç şekillendirici uygulamak zorunda kalmıyorum.Saçıma harika nem veriyor ve saçım kendiliğinden bukle bukle oluyor.Son zamanlarda instagram da saçına ne kullanıyorsun diye sorduğunuz tüm fotoğraflarımda bu yağı kullanmıştım.Kokusu yok ve saçı özellikle sarı saçı güneşte parıl parıl parlatıyor.

IMG_3528

Serum cam bir şişe de.Tasarımı çok şık.Eski kulak damlaları gibi Bu damlalıklı sistem size istediğiniz kadar ürünü çekme ve ihtiyacınız kadar olanını kullanma imkanı sunuyor.Genelde saç bakım yağları ve serumlar kıvırcık saçları söndürür,bukleleri basıklaştırır.Bu yağ da kesinlikle öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım.Ben bazen de şekillendirici uygulayıp vigoyla kuruttuğum saçıma sürüyorum,havaya kalkan telleri yatıştırıyor ama kesinlikle saçımı söndürmüyor.

IMG_3533

İçinde minik simcikler var.Dediğim gibi ben saçıma uyguladıktan sonra ellerimde kalanları açıkta kalan kollarıma,ellerime sıvazlıyorum.Yüzümde belki rahatsız edebilir bu minik simler ama vücutta kesinlikle güzel duruyor,hele ki bronz tende.

IMG_3535

Elimdeki saç serumları ve bakım yağları bittiğinde tekrar satın almayı düşünüyorum.Özellikle yaz sonu deniz,güneş ve havuz üçlüsünün kuruttuğu saçlara çok iyi geleceğini düşünüyorum.

IMG_2808

Bu fotoğrafta şekillendirici kullanıp vigoyla kuruttuğum saçıma bu yağı kullanmış ve sonrasında 1 saatlik motor gezimiz olduğu için kask takmıştım.Normalde kasktan sonra benim saçlarım iki yanağıma yapışır ve söner.Ama bu yağı kullandığımda olmadı.Ve güneşte gerçekten güzel görünüyor.Tek eksi yönü bence  30 ml olması.Keşke daha büyük  olsa ve çok daha uzun süre kullanabilsek.Sizin özellikle saç bakımında kullandığınız favori saç bakım yağı hangisi ? Physicians Formulanın bu argan içeren besleyici yağını kullandınız mı ? Tekrar görüşmek üzere,sevgiler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.