NYX Jumbo Eye Pencil ( Milk )

Herkese merhabalar,birazdan bahsedeceğim ürünü yazmak için bir süre bekledim çünkü benim dışımda herkes çok beğenmiş ürünü o sebeple acaba ben mi yanılıyorum diye sabırlı davranmak istedim.

IMG_9905

Ürün elime ilk ulaştığında çok sevinmiştim çünkü youtube da hakkında izlediğim tüm videolar çok olumluydu.

IMG_9904

Kullanan herkes ürünün işlevselliğinden bahsedip duruyordu.

IMG_9903

Kimisi kaş altlarını aydınlatmak,kimisi farının rengini ortaya çıkartmak için kullanıyormuş.Bende ilk önce far bazı olarak denedim kendisini.

IMG_9902

Okuduklarım bu kalemi fardan önce göz kapağıma sürüp dağıttığımda farımın pigmentasyonunu arttıracağı ve farımın göz kapağımda kalma süresini uzatacağıyla ilgiliydi.Peki bu söylenilenler bende de oldu mu ? Hayır tabiki.Evet kullanımı çok rahat bir kalem,sürümü çok rahat resmen yağ gibi akıyor ama dağıtması çok çok zor.Asla pürüzsüz bir zemin sağlamıyor aksine bu kalemi uygulayıp arkasından hemen far sürdüğümde far pürtür pürtür duruyor.Ayrıca beyazlığı kapatmakta hiç öyle kolay olmuyor.Bu bahsettiklerim göz kapağım için ama yanak ve burun ucumda aydınlatmak istediğim bölgede gayet başarılı buluyorum.

IMG_9902

Benim bu tombiş arkadaş hakkında söylemek istediklerim bu kadar,bir sonraki inceleme yazısında görüşünceye kadar hoşça.kalın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...