Nuxe Brightening Program Yüz Temizleme Jeli Ve Toniği

Haftanın en güzel gününden merhaba herkese,hepimizin hayali pürüzsüz,lekesiz bir cilt değil mi ? Bende yaklaşık 1.5 yıl önce nuxe brightening program serisinin ürünlerini satın aldım.Fakat daha kullanmaya fırsatım olmamıştı ki roaccutane tedavim başladı.Tedavi boyunca başka ürünler kullandım ve tedavim bittikten sonra nuxe brightening program  yüz yıkama jeli ve toniğini kullanmaya başladım.Artık hakkında yazı yazacak duruma geldim.

IMG_6920

Öncelikle şunu belirtmeliyim,ürünlerin her cilt tipine uygun olduğu söylense de bence cildi yağlı olan kişiler sevmeyebilir.Kuru ve kuru-karma ciltler çok sevecektir.

IMG_6921

Yüz yıkama jelini kullanmaya başladığım ilk iki hafta sivilcelerim de artış oldu,acaba kullanmayı bıraksam mı diye düşünürken sivilcelerim geçti ve tekrar böyle bir sorunla karşılaşmadım.Kremsi bir yapıda,suyla temas ettiğinde köpürüyor.

IMG_6922

Nazikçe temizliyor,kesinlikle germiyor ve rahatsız etmeyen bir kokusu var.Beyaz çiğdem ve koyun gözü papatyası cildin renginin açılmasına yardım ediyor,içerdiği yeşil çay ise cildi dış etkilerden koruyor.% 89 oranında doğal içerikten oluşuyormuş.Paraben,mineral yağ, renklendirici ve hayvansal madde içermiyor.Ben 1.5 yıl önce 57 tl ye almıştım yanlış hatırlamıyorsam.

IMG_6923

Toniği de temizleyicisi gibi yağlı ciltler için yeterli olmayabilir ama kuru,karma ciltler için harika.Yakmıyor,kızarıklıklara sebep olmuyor.Ben bazen temizleyicisinden hemen sonra bazen de geceleri uyumadan bir pamuğa döküp kullanıyorum.Daha önce duymuşsunuzdur muhtemelen ama duymayanlar için ben yazayım,eğer pamuğunuzu tonik dökmeden suyla ıslatırsanız pamuk suyu çekmiş olur,toniği değil,böylece tonik cildinize rahatlıkla nüfuz eder.Neyse konumuza dönelim,toniğin içeriği % 96.4 doğal maddelerden oluşuyormuş.150 ml ve fiyatı 70 tl civarındaydı.Bir tonik için bu fiyatın çok fazla olduğunu düşünüyorum o sebeple toniği tekrar satın alacağımı zannetmiyorum ama temizleyiciyi alabilirim tekrar.Gelelim asıl meseleye lekelerin rengini açıyor mu ? Bence mucizeler yaratmasa da lekelerin rengini biraz açıyor ama dediğim gibi mucize beklememek gerek.O zaman görüşmek üzere,hadi hoşçakalın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.