Miss W Regard de Braise Organik Göz Farı

Herkese merhaba,güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte makyaj malzemesi seçiminde iyice titiz davranmaya başladım.Sıcaktan açılan gözeneklerle terimiz birleştiğinde yüzümüze sürdüğümüz herşey  hooop derimizin altında diye düşünüyorum.Bu sebeple mümkün olduğunca doğal,temiz içerikli ürün arayışındayım şu sıralar.Mayıs ayı sonlarında doğaya zarar vermeden kaliteli yaşamak mümkün mottosuyla harekete geçen,doğal ve organik içeriklere sahip olan markaların satışını yapan  Yaşam Dükkanı bana Miss W ürünlerinden oluşan bir paket yolladı.2 adet far,bir eyeliner ve bir ruj vardı pakette.Maalesef farlardan biri kırılmıştı ve ben rengine bayıldığım bir diğerini hemen kullanmaya başladım ve şimdi yorumlamaya hazırım.Hadi başlayalım.

IMG_2097

Miss W Ecocert ve Bio Kozmetik sertifikalı bir fransız markası.Far % 99.7 doğal içeriği sahip ve içerdiği avustralya fındığı yağı sayesinde cildi besleyip,onarmayı vaat ediyor. Bendeki 003 numaralı İnci Pembe.

IMG_2098

Yaza en çok hafif makyaj yakışıyor ve bu inanılmaz güzel bir renk.Göz kapağındaki damarlı görüntüyü yok etmek ve diğer farlara baz oluşturmak için ideal.Yumuşacık dokusu,kadife gibi.Ürünler bana geleli uzun bir zaman olmasına rağmen defalarca kullanmadan yorum yapmak istemedim.Ve evet defalarca kullandım,kesinlikle gözü yoran,allerjen bir ürün değil.

IMG_2096

Sert fırça darbesiyle uygularsanız eğer biraz dökülme yapıyor.Bu farı uygularken süpürerek değil,tampon yapar gibi ürünü sür,fırçayı çek yöntemini deneyin.O zaman hiç dökülme,tozutma olmuyor.

IMG_2099

Fotoğrafta gördüğünüz gibi pigmentasyonu oldukça iyi. Ürün 1.7 gr ve açıldıktan sonra 18 ay içinde kullanılması gerekiyor.Açık ten rengine sahip kişilere çok yakışacağını düşündüğüm bu far,özellikle göz makyajı yaptıktan sonra gözü kızaran,kaşınan,sulanan kişilerin çok hoşuna gidecek diye düşünüyorum.Ben lens kullanıyorum ve bildiğiniz üzere aylar süren,ağır yan etkileri olan bir sivilce tedavisi gördüm.Tedavi sırası ve sonrasında kullandığım birçok far gözlerimi kaşındırıp rahatsız etse de bu üründe böyle bir sorunla karşılaşmadım.Fiyatı şuan indirimde 21 tl.

IMG_2100

Kabaca özetlemem gerekirse doğal içeriğe sahip,makyajlıyken içerdiği yağlar sayesinde cilde alttan alta bakım yapan ve her makyaja yakışacağını düşündüğüm bu güzel renkli farı çok sevdim.Pigmentasyonunu,kalıcılığını başarılı buldum.Dökülme sorununu tampon yöntemiyle yok ettim.Kısaca bu tonlarda temiz içerikli bir far arayışındaysanız eğer,size de tavsiye ederim.Markanın diğer ürünlerini de birkaç kez daha kullandıktan sonra ayrıntılı yorumlayacağım.Görüşmek üzere,sevgiyle kalın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...