Maybelline The Colossal Kajal Göz Kalemi

Herkese yeniden merhaba,havalar ısınmaya makyajlar akmaya başladı bu sebeple kolay kolay akmayan,terlediğimizde sağa sola bulaşmayan ürünlere ihtiyacımız var.Bugün maybelline colossal kajal kalemden bahsedeceğim.

IMG_1200

Lens kullandığım için göz içine kalem sürmüyorum,ben bu kalemi daha çok eyeliner gibi kullanıyorum.Sürekli kalemtraşla gezmek istemeyenler için büyük kolaylık asansör sistemi.Oldukça bereketli bir ürün,uzun zamandır benimle ama henüz yarılayamadım bile.Bu zamana kadar kullandığım en kalıcı kalem.Yıkamayla,sabunlamayla çıkmıyor.Fotoğraf çekmek için elimin üzerine uyguladım,kaç kere sabunladıysam da çıkmadı elimden.Sırf denemek için makyaj temizleme sütüyle silmedim,tam birgün kaldı elimde Ama söylenilenin aksine çok kolay uygulanan bir kalem değil,akıp gidiyor yumuşacık yazmışlar yorumlarda ama bence yumuşak bir kalem de değil.Asansör sisteminin şöyle de bir eksisi var.Kalemin ucu zamanla kütleşiyor ve ince bir çizgi çekmek hayal oluyor.Ancak kalın eyeliner uygulamak isterseniz kullanabilirsiniz bu ürünü.

IMG_1203

Simsiyah bir çizgi bıraktığını okumuştum ama bence mat siyah.Fotoğraftan da anlaşılıyordur sanırım.Akma,bulaşma yapmadığı,sıcak günlerde beni pandaya çevirmediği için sevdim bu kalemi.Ayrıca zeytinyağı,vitamin e ve vitamin c içeriyor olması beni ayrıyeten memnun etti.Göz çevresine makyaj yaparken bakım yapmak muhteşem fikir,bir taşla iki kuş Fiyatı da gayet makul.Ben 10 tl ye almıştım.Watsons,gratis ve cosmo home lar dahil olmak üzere bir çok yerde satışı yapılıyor.Sizin favori göz kaleminiz hangisi ? Akmayan,bulaşmayan,kolay uygulanan ? Sevgiler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.