Maybelline Eyestudio Lasting Drama Gel Eyeliner 24h

Herkese yeniden merhaba,ne kadar uğraşsam da liner çekmeyi beceremeyenlerdenim ben o sebeple pek aram yoktur linerlar ailesiyle.Fakat Maybelline lasting drama gel eyelinerı merak ediyordum ve bir gün indirimde yakalayınca denemeye karar verdim.

IMG_7544

Buzlu görünümde küçük bir kavanozda geliyor ve içinde bir adet fırça var.Genelde bu tarz ürün yanında gelen fırçalar beş para etmez ama bu ürünün fırçasını beğendim,hatta hayatımda ilk defa çok iyi olmasada liner çekebildim.

IMG_7543

Fırça iki uçlu.Uca doğru sivrilen fırçayla linerı uygulayıp diğer taraftaki fırçaylaysa dağıtıyorum yada bazen dağıtmıyorum.

IMG_7545

Fırçanın kıllarında uzun zamandır benimle olmasına rağmen dökülme olmadı ama yakında olacak sanırım.

IMG_7546

Fırçanın far aplikatörüne benzeyen bu kısmını pek kullanmıyorum ben,bir bilemedin iki en fazla.

IMG_7549

Bendeki iki numaralı kahverengi,siyah eyeliner bana yakışmadığı için bu rengi seçtim ve iyi ki de öyle yapmışım.Ürünün 24 saat kalıcık konusundaki vaadini test edemedim çünkü o kadar uzun saatler makyajlı kalmayı sevmiyorum ama en az 12 saat yerinden milim oynamadan sürdüğüm yerde ve şekilde kaldığını söyleyebilirim.Bazı inceleme yazılarında zor temizlendiğini okudum ama bence oldukça kolay temizlenen bir ürün.

IMG_7164

Bendeki duruşu işte böyle,bittiğinde yeni ürünler denemek istediğim için tekrar satın almayacağım daha iyisini bulamazsam ancak geri dönüş yaparım.

IMG_7541

Oldukça bereketli bir ürün olduğu için zaten kısa sürede biteceğini de düşünmüyorum,fiyatı indirimsiz 25 tl civarı ama indirimlerde 15 tl ye kadar düşüyor.Benim hakkında söyleyeceklerim bu kadar.Tekrar görüşünceye kadar hoşçakalın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...