Maybellıne Colossal Go Extreme Leather Black Maskara

Herkese merhaba,umarım keyifli geçiyordur pazar gününüz.Bugün uygun fiyatlı maskaralardan Maybellıne colossal go extreme leather black i yazacağım.

DSC_2722

Bu maskara hakkında söyleyecek çok fazla sözüm yok aslında.Kısaca hayatım boyunca kullandığım en berbat maskara diyebilirim sanırım.

DSC_2720

Kıl,ortaya doğru tombikleşen bir fırçaya sahip.Fırçanın kullanımı oldukça zor,küçük kirpiklere yetişemiyor.Artı maskara çok sıvı,öyle hemen de kurumuyor.Her seferinde illa ki sağa sola bulaşıyor.Yoğun bir plastik kokusu var ki bu beni çok irrite ediyor.Hepimizin beklentisi birbirinden farklı olmak üzere genel olarak bir maskaradan beklenen uzatması,kıvırması,dolgunlaştırması yada rengini koyulaştırmasıdır değil mi ? İşte bu arkadaş hiç birini yapamıyor üstüne üstelik bir de kirpiklerimi döktü ve de gerçekten çok zor temizleniyor.Kısaca sevmedim,tekrar asla satın almam.

IMG_6667

Kendiliğinden uzun ve kıvrık olan kirpiklerim de duruşu böyle.Hee okulda makyaj yapmak yasaksa ve siz hiç belli olmayan bir rimel arıyorum diyorsanız bile almayın yani o kadar belli olmuyor

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.