LPG ENDERMOLIFT İLE ZAMANI GERİ ÇEVİREBİLİR MİYİM ?

Herkese yeniden merhaba.Bugün her zamankinden farklı bir yazı var.Dün Nişantaşı Nubia da LPG sistem Endermolift tekniğini denedim.Peki bu duymaya aşina olduğumuz ama ne olduğu hakkında pek de fikrimizin olmadığı  terimlerde ne böyle dediniz dimi ? Bende demiştim,sordum okudum öğrendim.Hadi hazırsanız başlayalım.LPG ( Louis-Paul Guita ) geçirdiği kaza sonucu sürekli fizik tedavi almak zorunda kalan birinin elle yapılan masajı yeterli bulmaması üzerine önce kendi için geliştirip sonra insanların hizmetine sunduğu makinayla masaj tekniği.Endermolift ise cildimize herhangi bir madde enjekte etmeden % 100 doğal antiaging etkisi sağlamayı vaat eden bir sistem.İşte bu noktada benim dikkatimi çekti.Çünkü yüzüme uyguladığım ve uygulattığım herşeye extra özen gösterir oldum roaccutane tedavisinden sonra.Endermolift neler vaat ediyor ? Soluk cildi canlandırmayı,göz altı torbalarını ve morluklarını yok etmeyi ve sarkan deriyi toparlamayı.Vaat ettiklerinin kaçını gerçekleştiriyor,zamanla göreceğiz gelelim benim ilk uygulama sonrası izlenimlerime.

IMG_1223

Tertemiz bir ortam,ilgili ve güler yüzlü çalışanlar.Beni uygulamanın olacağı odaya aldıklarında ne yalan söyliyim kötü güzellik merkezi anılarım canlandı ve bir an gerildim.

IMG_1227

Oldukça evhamlı bir kişiliğe sahip olduğum için hala uygulamayı yaptırmak ve yaptırmamak konusunda gel gitler yaşıyorken,sorduğum onca soruya sabırla cevap vermeleri ve kendinden emin ekibiyle beni ikna ettiler.Uygulamaya başlamadan önce makyajımı temizlediler.

IMG_1229

Farkı anlayabilmem için uygulamayı yüzümün sadece sağ tarafına yaptılar.

IMG_1249

Cihaz plastik kıskaç şeklinde bir başlığa sahip,sanki yüzünüze minik çimdikler atıyor gibi hissediyorsunuz.Başlığı ilk gördüğümde canım acıyacak diye endişelensem de hiç acımadı.

IMG_1243

Yüzünüzün hangi bölgesine ne kadar ve nasıl uygulama yapılacağına tamamen cihaz karar veriyor.Gerekli sürenin tamamlanmasına 8 saniye kala uyarı veriyor ve uzman uygulama şeklini ve yerini ona göre ayarlıyor.Bu ayrıntı bana güven verdi,denetleyen bir sistemin varlığı her zaman iyidir.

IMG_1275

Göz altı morlukları ve torbalanmayı toparlamak için ayrı bir başlık takılıyor.Bu yüzün diğer bölgelerinde kullanılan başlıktan hem daha küçük hem de daha nazik bir masaj sunuyor.

IMG_1325

Henüz 27 yaşındayım ve bu aslında benim için gereksiz diye düşünürken,cildimizin 25 yaşından itibaren kendini yenileme,kolojen ve elastin üretimini yavaşlattığını öğrenince hafiften üzülmedim değil.

Uygulamanın yapıldığı bölge hafiften kızardı ama kalıcı olmadı.

IMG_1260

IMG_1353

Ve uygulama bitti.Sorduğum tüm sorulara sabırla cevap verdiği için uzmanımıza çok teşekkür ederim.En sevmediğim ben işimi bilirim tarzı burnu havada çalışanlardan olmadığı için kalbimi çaldı

IMG_1357Elbette ki tek seferde cildim ışıldadı mı toparlandı mı hissedemedim.Aslında kırışıklık ve diğer problemler ne kadar fazlaysa farkı ilk seferde fark etmek de o kadar kolay oluyormuş.Benim dikkatimi en çok çeken şey iki yanağım arasındaki yumuşaklık farkı oldu.Sağ yanak pambık gibi sol yanak kese kağıdı Birde sanki uygulamanın yapıldığı taraftaki göz altı morluğu biraz hafiflemiş gibi geldi bana sizce ?

IMG_1359

Psikolojik mi hakikaten hafiflemiş mi sağ taraftaki göz altı morluğum diye kırk kere sordum eşime,kardeşime.Onlarda evet bariz fark var dediler,göz altı için bir iki seans daha devam ederim diye düşünüyorum.Siz ne düşünüyorsunuz ? Var mı aranızda endermolift tekniğini uygulatan ? Hee bu arada unutmadan cildinin son halini makyajsız paylaşır mısın diyenler vardı daha önce paylaşmıştım ama bu vesileyle tekrarlamış olayım,çillerim benim yaz başlangıç alarmım her yaz başı çıkar kışa doğru ufaktan kaybolurlar,napim beni de böyle çilli sevin

IMG_1371

Sorularıma sabırla cevap veren,ilgiyle dinleyen tuğba ve ece hanımlara sonsuz teşekkürler.Görüşmek üzere mutlu kalın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...