Loreal Paris Lumi Magique Aydınlatıcı

Haftanın en güzel gününden herkese yeniden merhaba.Az uyuyan,geç saatlere kadar kitap okuyan ve gün içerisinden sürekli bilgisayar başında vakit geçirenlerin ortak derdi göz altı morlukları.Ben bu zamana kadar kullandığım hiç bir göz altı kreminde tam başarı elde edemedim,göz altı morluklarım hiç hafiflemedi.Doğal yöntemlerle evet ama onlarda çok zaman ve emek istiyor.Bu durumdan yola çıkarak göz altı morluklarımı kapatacak,göz çevremi canlı ve dinlenmiş gösterecek yeni bir ürün arayışına girdim.Maalesef öncesinde pek bir araştırma yapmadan,cosmo home daki görevlinin nasihatine uyarak loreal paris lumi magique aydınlatıcıyı aldım.Adı üzerinde aydınlatıcı bu göz altlarımı kapatmaz dediysem de görevli beni ikna etti,ve elimde aydınlatıcım sallana sallana çıktım cosmo home dan.

IMG_1694

Tabi ilk kullanışta anladım anyayı konyayı.Hatun resmen ürün satmak için kandırmış beni Niye yaparlar ki bunu ? Neyse dönelim konumuza ve ürünün bendeki olumlu ve olumsuz taraflarına.Bir kere şunu çok net söylemeliyim ki bu ürünün kapatıcılık adına zerre kadar başarısı yok.Asla mor halkaları kapatmıyor yani concealer değil kesinlikle.Sizde benim gibi koyu halkalardan şikayetçiyseniz bunu yalnızca aydınlatıcı olarak kullanın ve iyi bir concealer edinin.

IMG_1693

Şık pembe- sarı ambalajına bayıldım.Ürün alttan çevirmeli bir mekanizmaya sahip.Çevirdikçe ürün fırçaya geliyor.Fırça sık,tok kıllara sahip.Ürünü kendi fırçasıyla uygulayabileceğimi söylemişti görevli ama bence fırça hassa göz çevresi için sert ve bu bölgeye zarar verebilir.

IMG_1698

Ben parmaklarımla yaptığım uygulamanın en doğal sonucu verdiğini düşünüyorum.Likit ışıltılı teknolojisiyle ışığı yansıtıyor ve hafif aydınlık bir görünüm veriyor.Her ne kadar morlukları kapatmasada aydınlık verdiği için daha sağlıklı bir göz çevresi sunuyor.

IMG

Gördüğüm ağır kurutucu tedaviden göz altlarımda nasibini aldığı için morluklara kurulukta eşlik ediyor ve bu aydınlatıcı başta nemli bir bitiş sağlasa da ilerleyen saatlerde maalesef ki bölgeyi daha da kurutuyor.Yani göz çevrenizi çok çok iyi nemlendirmeden asla kullanmamalısınız.Yukarıda çıplak göz çevrem.Aşağıda ise aydınlatıcının uygulanmış halini görüyorsunuz.

IMG_1458

Gördüğünüz gibi koyu halkalar duruyor ama göz çevrem daha aydınlık.Bu ürünü aydınlık görünüm vermek istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.Dudak üstü,göz pınarları,yanak üstü vb. 3 rengi var bende ki 1 numaralı en açık rengi.

IMG_1696

3.6 ml lik bir ürün.Kalem gibi küçücük,çantaya at çık formatındaki ürünleri ayrı sevdiğim doğrudur.Ambalajı çok iyi olduğu için kapağını kapattığımda dökülme akma yapmıyor hiç.Fiyatı 40 tl ,bazen indirimlerde 25 tl ye kadar indiği oluyor,uygun fiyatlı bir aydınlatıcı arayışındaysanız şans verebilirsiniz,sevgiler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.