L’oreal Mega Volume Miss Manga Maskara

Herkese merhaba,bugün hakkında okuduğum güzel yorumlardan etkilenip bir gayret aldığım ve hiç sevmediğim bir maskaradan bahsedeceğim. Loreal Mega Volume Miss Manga.

IMG_1706

Satın alalı o kadar uzun zaman oldu ki üzerine kaç maskara bitirdim hatırlamıyorum bile ama durun kullandığım en kötü maskara bu değil daha kötüsü de var onuda yazacağım ilerleyen günlerde.Kendiliğinden uzun ve de kıvrık kirpiklere sahibim.Kirpik kıvırıcıya ihtiyaç duymuyorum,bir maskaradan tek beklentim dolgunluk ve hacim vermesi.Ama bu arkadaş hafif uzatmak ve azıcık rengini koyulaştırmak dışında hiç bir işe yaramadı.Azıcık,birazcık uzunluk için alınır mı ? Bence hayır.Bide şöyle bir durum var,ben kirpiklerimi dolgunlaştıracak bir maskara arıyorum dediğimde mağaza çalışanları hep bunu tavsiye etti,göz ürünlerini denemek istemiyorum gözlerim enfeksiyon kapmaya çok meyilli olduğu için ve dolayısıyla sonuç yine hüsraaaaaaaaaan.:)

IMG_6723

Yukarıdaki fotoğrafta ürünü iki yada üç kat uygulayarak bu görünüme ulaştım.Tekrar satın almayı kesinlikle düşünmediğim maskaranın fiyatı 25-30 tl arasında değişiyor. Yapısı çok akışkan ama vıcık vıcık da değil.Birazcık topaklanma yapıyor zaten fotoğrafta da görülüyor.İşte böyle en iyi maskarayı aramaya devam,o zaman bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...