Loreal Glam Shine 6h Gloss Brillance

Herkese yeniden merhaba.Yazın gelmesiyle birlikte düğün,davet sezonu açıldı hemde biz  kadınlar plajlarda da daha bakımlı görünmek istiyoruz artık.Dolayısıyla bahar başlarında hepimizi suya dayanıklı,kalıcı makyaj malzemeleri arama telaşesi sarıyor.Bloğumun bugünkü konuğu Lorealin 6 saat kalıcılık vaat eden glam shine 6h gloss brillance lip glossu.

IMG_1731

Rengine bayılarak aldım,içinde hafif turunculuklar barındıran bir kırmızı bu.Sarışınlara da esmerlere de çok yakışacağını düşünüyorum.

IMG_1738

İçeriğinde hafif yansımalı,parıltılı ışıltılar var.Dudakları olduğundan daha büyük göstermek gibi bir iddiası var glossun,bu tabi ki gerçek değil,dolgunlaştırıcı  etkisi yok.Gelelim işin en can alıcı noktasına peki bu gloss gerçekten dudaklarda 6 saat bozulmadan kalıyor mu ? Kesinlikle hayır.6 saat kalmıyor,ama 2 saat rahat kalıyor ki bu bile yeterli bir süre.Düşünsenize bir davattesiniz ve 2 saat boyunca rujunuzu tazeleme ihtiyacı duymuyorsunuz.

IMG_1737

Fırçasının yapısını ve şeklini çok beğendim.Yukarı doğru küçülüyor olması,dudak kalbi dediğimiz üst dudakların tepe noktasına kolay uygulama yapılmasına olanak sağlıyor.Yumuşacık olması ise uygulama yaparken dudakların tahriş olmasını engelliyor.Kötü bir yanı daha var ama maalesef bir çok gloss gibi dudakları kurutuyor.Altına çok çok iyi bir balm uygularsanız kurumanın birazcık önüne geçebilirsiniz.İçeriğindeki parlaklık sabitleyici ( shine fix ) teknolojisi sayesinde 2 saat parlaklığı devam ediyor,yemek yemeniz yada bir şeyler içmeniz durumunda evet bu süre biraz kısalabiliyor.

IMG_1741

Tam 12 renk seçeneği var,bendeki 505 numaralı absolutely red.İçinde turunculuk barındırmasına rağmen dişleri kesinlikle sarı göstermiyor.Ben bu glossu 30 tl ye almıştım,bazen indirimlerde 20-25 tl ye kadar iniyor.Hemen hemen her yerde satışı var.Bittiğinde tekrar alabilirim,çünkü 6 saat olmasa da 2 saat kalıcılık da oldukça iyi.Siz ne düşünüyorsunuz var mı aranızda kullanan ? Sevgiler.

IMG_1748

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.