La Girl Pro Concealer

Herkese merhaba,bloğumun bugünkü konuğu la girl pro concealer. Uzun saatler bilgisayar başında oturmam,geç saatlere kadar kitap okumam ve sabahları erken kalkmamın bir hediyesi bana göz altı morluklarım.Bloğumda sık sık bahsediyorum göz altı morluklarına çare olan bir göz altı kremi bulamadım henüz.Bende concealerlara verdim kendimi

IMG_2081

La Pro concealer Mac Pro longwear concealera muadil olarak gösteriliyor ama değil bence.Çünkü yapısı mac e göre daha ince ve uygulaması çok daha kolay ama mac morlukları örtmek konusunda daha başarılı.

IMG_2085

Ürün plastik bir tüp içinde.Ucunda fotoğraf da gördüğünüz gibi bir fırça var.Concealerı bu fırçaylada uygulayabilirsiniz ama ben ürünü parmaklarımla yada eklips concealer fırçasıyla uyguluyorum.

IMG_20140814_210224-300x300

Gerek fırçayla gerekse parmaklarımla uyguladığımda her seferinde azıcık ürün yeterli kapatıcılık sağlıyor benim için.Ben bu concealer elime geçtiğinden beri şurada yazısını yazdığım tık tık loreal lumi magique aydınlatıyı kullanmıyorum bile.Çünkü bu tek başına bile yeterince kapatıcılık sağlıyor.

IMG_1827

Gördüğünüz gibi göz altlarım oldukça mor ve kuru :( 

IMG_1841

Concealer uygulanmış hali.Hafif makyajı sevdiğim için çok az uyguladım bir damla ancak ama bu bile yeterli oldu benim için.Yapısı çok ince ama maalesef bu da diğer bir çok concealer gibi bir süre sonra çizgilere doluyor.

IMG_2087

Bendeki natural rengi,renk biraz açık geldi bana doğru tonu tutturamamışım maalesef ama 18 renk seçeneğiyle her tene uygun bir renk vardır diye düşünüyorum.Ürünü ilk açtığımda fırçadan çok az su gibi şeffaf bir sıvı geldi sonra ürünü salladım ve böyle birşey tekrarlanmadı.

IMG_2082

Merak edenler için içeriği yukarıda fotoğraftaki gibi.Ürün bana denemem için gönderildiğinden fiyatını  bilmiyorum.Kısaca özetleyecek olursam ince yapılı,orta derecede kapatıcılık özelliği olan bir çok renk seçeneniğiyle güzel bir ürün.Göz altlarınızı biraz kurutabilir altına bol nemlendirici uygulayın.Ürün ülkemizde yok ama İnstagram pelliniofficial hesabı bu ürünü ve ülkemizde olmayan daha bir çok ürünü ülkemize getiriyor,kullananların yorumunu bekliyorum.Akşam 9 da periscope da olacağım,izlemek isteyenleri beklerim.Periscope kullanıcı adım Güzellik Hemşiresi.Daha çok yazı için lütfen merak ettiğiniz ürünleri yazın,sevgiler

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.