HC TRİA KOLAY TARAMA SPREYİ

Herkese merhaba,bir süredir başım saçlarımla belada.Öyle zor taranıyor ki anlatamam,yine döndüm eski koyun yünü kıvamındaki saçlarıma.Saç bakım rutinimi toptan değiştirdim bu yüzden.Belki değişiklik iyi gelir diye.Son günlerde saç açıcı olarak banyo sonraları Hc Hair Care Tria Spreyi kullanıyorum.

IMG_9578

Bu zamana kadar Hc Hair Care saç bakım yağını ve saç kremini kullandım ve her iki üründen de çok memnun kaldım.Tria o ikisi kadar başarılı değil bence,en azından benim yoluk saçlarım üzerinde.

IMG_9579

Gerçi düşünüyorum da sürekli rengini açtırdığım ince telli,kıvırcık ve uzun saçlarıma artık ne sürsem fayda etmez gibi geliyor bana.Kestireyim diyorum ama yaza kardeşimin düğünü var eeee bana da düğün boyunca ortalarda gezecek çok bilmiş abla olarak uzun saç  lazım.En iyisi kestirmeden mümkün olan en bakımlı hale getireyim diye düşünüyorum,ama tararken gerçekten işkence çekiyorum.

IMG_9580

Tria maalesef ki çok etkili bir açıcı değil,evet saçı biraz rahatlatıyor ama o kadarcık işte.Hiç yoktan iyi ama yokluğunda alınması elzem de değil bence.Bu yazdıklarım tabi ki benim gibi koyun yünü saçlar için geçerli eğer sizin saçlarınız benim ki kadar problemli değilse şans verebilirsiniz çünkü 10 tl lik fiyatıyla muadillerine göre oldukça makul fakat boyutu 75 ml yani biraz daha büyütülebilirmiş şişe.

IMG_9592 

Saçı kesinlikle ağırlaştırmıyor fakat benim dikkatimi saçı düzleştiriyor olması çekti.Gerçekten banyodan sonra saçım ıslakken bu spreyi sıkıp taradığımda saçım fönlü gibi durmasa da baya düzeliyor,bu benim istediğim bir şey değil o yüzden kıvırcık saç severlere tavsiye etmiyorum.

IMG_9596

Kokusu çok güzel,durulamadan kullanılması gerekiyor.Kısaca toparlamam gerekirse eğer ki saçlarınız çok kuru değilse ve açarken çok zorlanmıyorsanız sizin işinizi görür amaaa benim ki gibi saçlara sahipseniz size yeterli gelmeyecektir.Bir sonraki inceleme yazısında görüşmek üzere,hoşçakalın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.