HC Hair Care Complex

Herkese merhaba,yaz bitmek üzere ama etkileri cildimizde,saçlarımızda hala devam ediyor.Daha önceki yazılarımda bahsetmiştim kuru,kıvırcık ve rengini sürekli açtırdığım saçlara sahibim.Saç bakımı yaz aylarında extra önem kazanıyor benim için çünkü deniz,güneş ve havuz suyu saçlarımı gerçekten çok yıpratıyor.Bloğumun bugünkü konuğu HC hair care bitkisel saç bakım yağı.

IMG_4805

Ürünün yorumlarına geçmeden önce söylemek istediğim birşeyler var.Öncelikle ben bu serumu yaklaşık 4-5 yıl önce de kullanmış ama ağır kokusu yüzünden kullanmayı bırakmıştım.Fakat bu sefer kokusu değişmişti beni hiç rahatsız etmedi.

IMG_4803

Serumu yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum,ilk 2 hafta haftada 2 kez olacak şekilde kullandım.Tatilde ise denize girmeden önce olmak üzere hergün sürdüm.

IMG_4802

Deniz suyunun saçlarımdaki en büyük etkisi kurutmasıdır ama bu tatilimde kuruluk hemen hemen hiç yaşamadım ve saçlarımla banyo sırası ve sonrasında harp etmek zorunda kalmadım Ürün bir çok bitki,mineral ve vitaminin karışımından oluşuyor ve hiç bir kimyasal içermiyor.Saç dökülmesini de durduğu yazıyor ama sanırım mevsimsel değişikliklerden kaynaklı benim saçlarım şu sıra hiç olmadığı kadar çok dökülüyor.

IMG_4808

Saçlar kuruyken kullanılması tavsiye ediliyor çünkü ürün kuru saça daha kolay etki ediyor.Mottosu ise saçınız elinize değil belinize gelsin olan bu ürün gerçekten de saç uzama hızını arttırıyor.Cam şişesi oldukça şık ve sağlıklı.Kısaca özetleyecek olursam saçlarımı yumuşatıp,kolay taranmasını sağlıyor.Uzama hızını arttırdı fakat dökülme önleyici etkisini göremedim.Bitkisel içerikli olması ve kimyasal madde barındırmamasıyla içime sinen ve saçlarıma iyi geldiğini düşündüğüm bu ürünü bitirdiğimde tekrar almayı düşünüyorum.Siz ne düşünüyorsunuz bu ürün hakkında ? Kullanan var mı ? Görüşmek üzere,hoşçakalın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...