Golden Rose Velvet Matte 27

Havva kızı ne garip bir canlı,hem cinslerinde gördüğü her şeyi almaya meraklı.Geçtiğimiz aylarda bir Golden Rose velvet matte 27 furyası esti geçti üzerimizden.Ruj kara borsaya düştü,kapanın elinde kaldı.Bulamayanlar hayıflandı,bulanlar altın kazanmış edasında dolaştı .:) Tüm bunlar bu rujun Mac in meşhur kinda sexy rujuna muadil gösterilmesinden hemen sonra başladı.

IMG_8804

Popüler ürünlerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışsam da bende bu akımdan payımı aldım,aldım da başım göğe erdi mi ? Yok hiç ermedi.Almasaydım da bir şey kaybetmezmişim.

IMG_8805

Şeftali- kiremit rengi nude severler için ideal bir ruj.

IMG_8806

Sürümü zor,dudakları çok kurutuyor.Tazeleme ihtiyacı hissetsem bile tazelemiyorum zira ikinci üçüncü sürüşte parça parça bir görüntüye sebep oluyor.

IMG_8803

Ruju sürmeden önce dudağıma peeling de yaptım nemlendirici de uyguladım ama sonuç değişmedi dudaklarım takma dişini arayan nine dudağı gibi göründü gözüme her seferinde.Sonuç olarak Kinda sexy hayranıysanız rengi muadil olmasa da çok benzer 55 tl vereceğinize bunu alın 15 tl ye.Ama yok sırf şişirilmiş olması arttırdıysa merakınızı almayın bence.Öyle çekmecede bekler yoksa aylarca.Benim bu çok meşhur ruj hakkında söyleyeceklerim bu kadar.Olsada olur olmasa da.Hatta son kararım olmasa daha iyi olur.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.