GOLDEN ROSE DIPLINER

Herkese yeniden merhaba,her ne kadar her pazar bu duyguyu yaşasam da bir işim,sosyal hayata karışmaya bir engelim olmadığı için şükürler olsun.Bunlar olmasa bile hayat ona küsmek için gerçekten çok kısa.

Makyaj yapmaya başlayan her kızı ciddi bir sabır sınavı bekliyor sıra eyeliner uygulamaya geldiğinde.Yada benim ve çevremdeki bir çok kız için durum böyle.Bence profesyonelce uygulandığında muhteşem görünen o çizgi acemi ellerde bildiğin nike logosu.Bloğumun bugünkü konuğu GOLDEN ROSE  DIPLINER.

DSC_0315

Bir arkadaşım da görmüş çok beğenmiş ve 8 tl gibi uygun bir fiyata edinmiştim bu ürünü.Sivri bir fırçası var,bu bana ürünü uygularken kolaylık sağlayacağını düşündürmüştü ama öyle olmadı tabi.Uygulama sırasında göz kapaklarım acıyor çünkü oldukça sert.Ürün çok akışkan uygularken sağa sola bulaşabiliyor.Yağlı göz kapaklarına sahipseniz eğer sürdükten bir kaç saat sonra dağılabiliyor ve üzerinden tekrar geçtiğinizde alttaki katı siliyor.

DSC_0316

Temizlemesi de oldukça zahmetli,kolay kolay temizlenemiyor.Gözlerimi ovuşturmam gerekiyor ki bu da göz ve göz çevresi için hiç sağlıklı değil.Uzun lafın kısası ben sevmedim Golden Rose Dipliner i,tekrar almam.Siz ne düşünüyorsunuz var mı kullanan ? Sizin favorileriniz nedir ? Şimdiden sendromsuz pazartesiler diliyorum,iyi akşamlar.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. irem dedi ki:

    Flormar diplinerı öneririm. Neredeyse 3 senedir kullanıyorum sürmesi kolay ve temizlemesi basit tavsiye ederim Özellikle 24 nöbetleri için idealdir diyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.