Gliss Saç Bakım Köpüğü

Herkese yeniden merhaba.Geçmiş bayramınız mübarek olsun Tatil bittiğine göre yazmaya,çalışmaya tam gaz devam.Daha önce bahsetmiştim saçlarım söz konusu olduğunda çok cesur olabiliyorum.Daha iyiyi keşfedebilmek için sürekli yeni ürünler deniyorum.Bloğumun bugünkü konuğu ise Gliss Saç Bakım Köpüğü.

IMG_2542

Saçlarım dalgalı olduğu için uzun yıllardır köpük kullanırım.Bu ürün de türkiyenin ilk saç bakım köpüğü sloganıyla piyasaya çıktı ve bu benim için ürünü kesinlikle alınması gerekenlere yerleştirdi.Düşünsenize saçlarınıza şekil verirken bakım yapıyorsunuz.Çok güzel dimi ? Ama fazla heyecanlanmayın çünkü buda vaat ettiklerini yerine getirmeyenlerden.Bir kere bu ürünün adı köpük.Elime sıktığımda çok kısa bir süre de köpük formundan sıvı forma geçiyor.Saçlarımı gerçekten çok ağırlaştırdı.Nemli saça uygulamanızı halinde en güzel sonucu alırsınız.Kuru saçta hiç hoş olmayan tiftik tiftik bir görünüme sebep oluyor.

IMG_2543

İçeriği fotoğrafta gördüğünüz gibi.125 ml lik boyutuyla diğer köpüklerden oldukça küçük.Kokusu bildiğiniz gliss kokusu.Rahatsız etmeyen ama çokta kalıcı olmayan bir koku.İndirimsiz fiyatı satışını yapan yere göre değişmekle birlikte 12-13 tl gibi.Ama ben indirimde 4 tl ye almıştım.Tekrar satın almayacağım çünkü elimdekini bile bitiremedim.Tavsiye eder miyim ? Hayır Siz ne düşünüyorsunuz bu köpük hakkında ? Memnun musunuz ? Yada şekil verirken bakım yapan bir köpük öneriniz var mı ? Görüşmek üzere,sevgiler

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.