Gabrini Perfect Wear LıpGloss

Haftanın en güzel gününden merhaba herkese,siz de benim gibi göz ve ten makyajını hafif tutup dudaklara yoğunluk vermeyi sevenlerdenseniz eğer bu yazı size göre.Bloğumun bugünkü konuğu Gabrini Kozmetiğin Perfect Wear  Color Shine serisinin 06 numaralı lip glossu.

IMG_1174

Malumunuz glosslar rujlara göre dudakları daha hacimli ve olduğundan daha büyük gösteriyor.Bu bile ruja göre tercih sebebi bence.Tüm glosslar gibi ıslak bir bitiş sağlıyor.Yapış yapış olmaması çok hoşuma gidiyor ve dudağıma verdiği tatlı kırmızılık da,ama kokusu çok keskin ve ben bundan hiç hoşlanmadım.

IMG_1175

Plastik bir ambalaja sahip.Eğimli,uygulama kolaylığı sağlayan plastik bir fırçası var.Işıl ışıl olmasına rağmen içeriğinde sim barındırmıyor.10 ml ama ürün çok pigmentli olduğu için çok az bir miktar dudağa oldukça fazla renk veriyor.Dudaklarım aşırı kuru olduğu için çizgilere doldu,altına lip balm uygulamış olsam da bu böyle maalesef.Soğuk alt tonlu olmasına rağmen benim sıcak alt tonuna sahip beyaz cildimle garip bir şekilde uyum sağladı.Ürünü deneyimlemem için Gabrini Kozmetik gönderdi,farklı ürünler denemeyi sevdiğimden bittiğinde tekrar almayacağım ama siz uygun fiyatlı bir gloss arayışındaysanız şans verebilirsiniz.Ürünü bazı kozmetikçilerden ve Gabrini Kozmetiğin  kendi internet sitesinden temin edebilirsiniz.

IMG_1220

Glossun dudağıma uygulanmış hali fotoğraftaki gibi.Kalıcılığı orta seviyeli.2 saatte bir tekrar etmek gerekiyor.Tüm glosslar gibi tabiki yemek yediğimde ve birşeyler içtiğimde dağılıyor ve bardakta iz bırakıyor.Favori kırmızım olmasa da sevdim,sizin favori kırmızı glossunuz hangisi ? Sevgiler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. meliha okumus dedi ki:

    Açıkçası gabrini urunlerine fazla şans veriyorsunuz diye dusunuyorum gecen gün mecburiyetten ojesini almak zorunda kaldım o bile berbatti boyamiyor bile. Bir çok guzel marka varken neden gabrini anlayamiyorum kozmetiğin merdivenalti resmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.