FLORMAR EYECATCHER DAZZLING EYESHADOWS

Uzun bir aradan sonra merhaba herkese.Aslında bu yazıyı daha sonra yazmayı planlıyordum ama Flormar indirimini görünce öne almak istedim.Özellikle bir renk var ki geldiği günden beri favorim.O zaman hazırsanız başlayalım.

IMG_7538

Flormar bu farlara Eyecatcher Dazzlıng Eyeshadow adını vermiş ve seride tam sekiz renk seçeneği bulunuyor.Ben bugün bende bulunan üç rengi inceleyeceğim.

IMG_7532

En sevdiğimin kim olduğu fotoğraftan bile belli oluyor sanırım

IMG_7533

Elimdeki farlar arasında en sevdiğim 006 numaralı she is the star .O kadar güzel bir renk ki,tüm gece makyajlarımda hatta bazen günlük makyajımda bile severek kullanıyorum.

IMG_7536

Son günlerde göz makyajımda koyu renkleri pek kullanmadığım için 004 numaralı  boom shot ve 008 numaralı behind the scenes sadece denemek amaçlı bir kaç kez kullanıldı.

IMG_7530

Farların pigmentasyonu oldukça iyi,ıslak ve kuru olarak kullanılabiliyorlar ama ben özellikle gece makyajında ıslak kullanmanızı tavsiye ederim.Çünkü ıslak kullanıldıklarında renk daha çok belli oluyor ve farların yapısı kremsileşiyor.Dökülme,tozutma olmuyor ayrıca sürdükten bir kaç saat sonra renklerde soluklaşmada olmadı.Ben 006 numaralı farı bittikçe tekrar satın almayı düşünüyorum aradığım altın ışıltılı farı buldum sonunda.Farların fiyatı indirimsiz 24.90 tl ama şuan flormarın sitesinde 9.00 tl imiş.Bazı kullanıcı yorumlarında ambalajların kalitesiz olduğundan bahsedilmiş ama ben ambalajla ilgili bir sıkıntı yaşamadım hiç.Far almayı düşünüyorsanız fırsat verilebilecek türden,görüşmek üzere sevgiler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...