FLORMAR EXTREME COLOR LIP MATTE

Herkese yeniden merhaba,kozmetik sanayinin en yeni nimetlerinden birisi likit yapıda mat görünümlü rujlar.Flormar da eye catcher adını verdiği yeni koleksiyonunda bu rujlara yer vermiş.Bende bu rujlardan iki tane var ve haklarında yazı yazacak kadar kullandım her ikisinide.

IMG_7109

İlk olarak favorim olan kırmızıyla başlayayım anlatmaya.Elimdeki tüm kırmızı rujları kenara ittiren,sürümü kolay,duruşu mükemmel harika glossum benim.

IMG_7111

Shea ve zeytinyağı içeriyor glosslar ve buda dudakları renklendirirken bakım yapılmasını sağlıyor.Kesinlikle pütür pütür durmuyor.Dudağı kurutmuyor ve en az iki saat kalıcılığı var ve çizgilere dolmuyor.

IMG_6954

Fotoğraf uygulandıktan hemen sonra çekildi.İlk sürüldüğünde parlak dursada 15 dakika sonra yarı mat bir görünüme kavuşuyor.Sevdim ve tekrar almayı düşünüyorum.

DSC_2557

Serinin bendeki ikinci glossu ise bu sezonun en moda renklerinden.Ama bu glossun diğerinin aksine sürümü son derece zor o kadar zor ki ne kadar uğraştıysam da beceremedim tam anlamıyla sürmeyi.Ya dudağımın orta kısmında bir opaklık oluyor ya da kenarlarda.Ne yaptıysam homojen dağılımını sağlayamadım.Acaba bendekinde bir sorun mu var diye bir araştırma yaptım ve başka kullanıcılarında aynı sorunla karşılaştığını anladım.

DSC_2559

Rengine vurulmuş da olsam sürümünün zorluğundan tekrar satın almayacağım.Fiyatları 19.00 tl ama şuan indirimde 9 tl ye düşmüş.Eye catcher koleksiyonunun diğer fertlerini tanıtacağım yazılar da indirimler bitmeden gelicek.Görüşmek üzere,sevgiler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.