Elancyl Cellu Slim Night – Selülit Karşıtı Yoğun Bakım Gece Kremi

Merhaba,yine yaz kapıda ve biz kadınlar yine selülitlerimize savaş açmış durumdayız.Selülitin son dakika kurtarılacak bir problem olmadığını biliyoruz aslında hepimiz.Selülit karşıtı ürünler aslında düzenli kullanıldığında daha etkili bir sonuç veriyor.Geçen yaz elancyl selülit karşıtı ürünleri kullanmış ve memnun kalmıştım.Ürünleri anlattığım yazıya ulaşmak için tık tık. Bugün aynı markaya ait yoğun bakım gece maskesini anlatacağım sizlere.

IMG_9796

Kocaman kavanozda,oldukça bereketli bir ürün.

IMG_9792

Kıvamı oldukça yoğun,ama yapısı kesinlikle yapış yapış değil.Ürünü uyguladıktan hemen sonra giyinebilirsiniz,çabuk kuruduğu için kıyafetlere yapışmıyor.

IMG_9803

Bu maske geceleri uygulanıyor,uyumadan hemen önce.Bunun sebebi de ürünün biz uyurken yavaşlayan metabolizmayı hızlandırıyor olması. Peki neden hızlandırıyor metabolizmayı ? Çünkü metabolizma yavaşladığında yağ depolama oranı artıyor,özellikle basen ve göbek bölgesinde.Bu durumda goca dötlü teyze görünümüne sebep oluyor ki benim familyamın kadınlarının genel sorunudur bu

IMG_9802

Maskenin içeriğindeki sarımsak özü cildi sıkılaştırmayı hedefliyor,sıkılaşan cilt altındaki yağ hücrecikleri parçalanıyor.Ayrıca elma ekstresi içeriyor ve buda yeni yağ hücrelerinin oluşmasını engelliyor.

IMG_9801

Eğer ki selülitleriniz çok ileri düzeyde ise yukarıda linkini verdiğim yazımdaki ürünlerle birlikte bu maskeyi kullanmanızı öneririm ama selülitleriniz yeni yeni baş göstermeye başladıysa sadece bu yoğun bakım maskesi yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

IMG_9804

İçeriği fotoğrafta gördüğünüz gibi.Fiyatı satışı yapan siteye göre 70 tl- 110 tl arası.Bu ürünle ilgili bana göre olumsuz iki şey var ilki bende hafif siyah nokta problemi oluşturdu.İkincisi ise boyutuna göre kullanım süresinin kısalığı.Keşke daha uzun ömürlü olsaymış diye düşünmüyor değilim.Benim ürün hakkında söylemek istediklerim bu kadar.Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,hoşçakalın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.