DOVE KIRIK UÇLARA KARŞI ETKİLİ BAKIM SERİSİ

Hiç kimseyi saçlarınızı kesecek kadar çok sevmeyin demiş biri. Ayrılık ertesi beline kadar gelen saçlarını kulak hizasında kestiren arkadaşlarım geldi aklıma. Kendimi yokladım yoktu böyle bir anım.Fakat bende saçlarımı uzatmak istememe rağmen çok çabuk kırılan saç uçlarım yüzünden sürekli kestirmek zorunda kalıyordum yani saçlarımı ne zaman kestireceğime ben değil kırıklarım ve böyle olmaz ucundan azıcık alalım diyen kuaförüm karar veriyordu. Durum can sıkıcıydı, bir çözüm üretmem idareyi ele almam gerekiyordu. Sonra Dove yetişti imdadıma. Saç kırıklarını kestirmeden onarmayı hedefleyen yeni bir seri ürettiğini duydum, hemen aldım çünkü oldukça iddialı bir şeydi söyledikleri. Saçlarımı kestirmeme gerek kalmadan kırıklardan kurtulacak ve bunu sadece 3 yıkamada % 80 oranında başaracak olma fikri çok hoşuma gitti.Peki vaat ettiği şeyi hakkıyla yerine getirdi mi ? Tek kelimeyle evet.

IMG_0767

 

Peki şampuan,saç bakım kremi ve saç bakım küründen oluşan bu minik üçlü bu kadar etkili bir iyileşmeyi nasıl sağlıyor.Cevabı ürünün içeriğinde gizli.Türkiyede ilk defa bir üründe PEC (Polielektrolit Kompleks ) teknolojisi kullanıldı.PEC teknolojisi nedir dediğinizi duyar gibi oldum,bende demiştim ve mini bir araştırma yaptım.Duyduğum da oldukça şaşırdım çünkü PEC teknolojisi içeriğindeki negatif ve pozitif yüklerin birbirini çekmesiyle kırılmış bir diğer deyişle ikiye ayrılmış saç uçlarını bir mıknatıs gibi birbirine çekiyor veee çatal çatal görünen uçlar tekrar hiç kırılmamış,hiç ayrılmamışcasına eski haline dönüyor.

Şampuanın fiyatı 11.95,merak edenler için içeriğini de aşağıda ki fotoda paylaştım.

IMG_0677

IMG_0779

Saç bakım kremi de şampuan gibi 11.95 tl,hem büyük hem uygun fiyatlı olmaları ne güzel,3 kullanımda bu etkiyi sağladıysa bitirdiğimde çok daha güzel olacak saçlarım inşallah.Çünkü kendime en çok yakıştırdığım ve hayalim olan saç modeli uzun,sarı ve dalgalı.Maalesef bu zamana kadar sarı saçın kefaretini hep saçlarımı kestirerek ödedim.Çünkü açıcıların içinde bulunan zararlı maddeler saçlarıma zarar verdi,bir zaman sonra saçlarım kurudukça kurudu.Hem kuru hem kıvırcık hem de sarı olunca bir saç dolayısıyla zor taradım,her defasında tararken kırıldı saç uçlarım.Seri saç kırıklarını onarırken yenilerinin oluşumunun da saçları yumuşatarak önüne geçiyor.Çünkü nemlenmiş saç kolay taranıyor.Kolay taranan saç çekiştirilmediği için hırpalanmıyor,kırılmıyor.Bakım kremi ve içeriği de aşağıdaki fotolarda görüldüğü gibi.

IMG_0676

IMG_0778

Ben içlerinde en çok duştan sonra uyguladığım bakım kürünü sevdim.Mis gibi kokuyor.Süt kıvamında ama asla yapış yapış bir his bırakmıyor saçta.Hem ıslak hem kuruyken uygulanabiliyor ama ben ıslakken uygulamanızı tavsiye ederim çünkü PEC teknolojisi suyla temas ettiğinde daha da aktif oluyor.Seriyi bir arada kullanmanız çok daha etkili bir sonuç almanıza neden olur.Çünkü böylece saç aktif maddeyle çok daha uzun bir süre temas halinde oluyor.Ben son adım olan bakım kürünü saçımı kuruttuktan sonra çok az bir miktar uçlara tekrar uyguluyorum çünkü kurutmanın etkisiyle elektiriklenen saçlarımı buklelere zarar vermeden yatıştırıyor.

IMG_0678

IMG_0773

Saç bakım kürünün fiyatı ise 16.95 tl.Bence seriye uygun fiyatıyla ulaşılabilir olması yanında piyasada bir muadili de bulunmadığı için muhakkak bir şans verin.Ben saçlarım söz konusuysa her şeyi yaparım ve yeniliğe son derece açığım.Plesentadan iliğe kadar bir çok doğal yöntemi,pahalı ucuz bir çok markayı kullandım ve sonuçları sizle paylaştım.Son günlerde severek kullandığım ve bir devrim niteliğinde bulduğum bu seriyi de paylaşmadan geçemedim,var mı aranızda kullanan ? Siz memnun kaldınız mı ? Ve son olarak üç günlüğüne misafir olduğumuz şu dünyada ne birini kıralım nede birine kırılıp saçlarımıza kıyalım nede kırık uçlar yüzünden saçlarımızı kısaltalım.Hayat bizim,seçenek çok,tek seçenek ucundan kestirmek değil unutmayalım.Sevgiler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlar

  1. ceylan dedi ki:

    Harika bi ifade yeteneğin var canım. Valla okurken ürüne aşık oldum İlk işim bu ürünü hemen denemek olcak. Sen öneriyorsan vardır bi bildiğin

  2. Çok teşekkür ederim banu hanım :)))

  3. Banu dedi ki:

    o kadar güzel özetlemişsiniz ki denemek için can atıyorum.. size itimadım sonsuz,teşekkürler