Dermalogica Face Mapping İle Cilt Analizi

Şu sıralar adım başı cilt analizi yapan uzmanlarla dolu güzellik dünyası.Mesela eczanelerin hemen hemen hepsinde haftanın belirli günleri uzmanlar bir cihazla ciltlerimizi analiz ediyor.Bilmiyorum hiç başınıza geldi mi,benim bir seferinde cildim hem yağlı hem kuru çıkmıştı Uzman cildimin çok kuru olduğunu tespit etmişti sonra ben hayır cildim yağlı dediğimde aa evet dur bakim yağlıymış cildin gerçekten muhabbet aynen böyle sürüp gitti.Tam da bu noktada artık çoğu uzmana ve cihaza ilgimi yitirmeye başlamışken dermalogicadan cildinizn en iyi haliyle tanışın adlı bir davet aldım,markaya güvendiğim için daveti kabul edip bir şans vermek istedim.

IMG_6471

Ben ve daha bir çok blogger arkadaşım davetliydi bu cilt analiz sisteminin tanıtımına. Face Mapping diye bir şeyden bahsedildi.Peki neydi bu Face Mapping ? Batı ve doğu tekniklerinin birleştirilmesiyle dermologica tarafından geliştirilen bir cilt analiz sistemi.Yüz ve boyun birleştirilerek 14 parçaya ayrılıyor ve hem cihazla bakılarak hemde elle dokunularak cilt ve yaşam enerjimiz Qi izleniyor.

IMG_6430

Cildimiz ve yaşam biçimimiz hakkında bilgi sahibi olabilmek adına bize bir konsültasyon formu doldurttular ve bu formu inceleyen uzman roaccutane mazimi duyunca paparayı yedim tabi Çünkü cildim inanılmaz hassasmış ve bu roaccutane nın bana yadigarıymış.

IMG_6432

Duyduklarım beni biraz şaşırttı zira ilk kez şu ürünü bu ürünü kullandan ziyade stres seviyen çok mu yüksek,çok mu tuz tüketiyorsun gibi saptamalar yapıldı cilt analizim sonucunda.

IMG_6442

En son olarak uzmanımız bana tavsiye ettiği ürünlerin listesini vererek analiz işlemini sonlandırdı.İşte böyle eğer sizde sıkı bir cilt analizi yaptırmak cildiniz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Dermologicanın yeni cilt analiz sistemi Face Mappinge bir şans verebilirsiniz.Bir çok eczanede ücretsiz olarak bu işlem yapılıyormuş.Tekrar görüşmek üzere sevgiler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.