Dax Supergro Saç Bakım Maskesi

Herkese yeniden merhaba,daha önce yüzlerce defa yazmıştım saçlarım söz konusu olduğunda yeniliğe çok açığım ve sık sık farklı ürünler deniyorum.( saç bakım rutinim için şuraya tık tık ) Aslında çok memnun olduğum bir saç bakım maskem hatta yazısını yazmıştım şuraya  tık tık  .Fakat sürekli methini duyduğum  başka bir ürün olunca ve elimdeki maskede bitince bu yeni ürüne bir şans vermek istedim.Evet bloğumun bugünkü konuğu  DAX SUPERGRO saç bakım maskesi.

IMG_1754

Maske dediğime bakmayın,aslında bu ürün bir çeşit katı yağ.İçeriğinde jojoba yağı,hindistan cevizi yağı,fıstık yağı,badem yağı,susam yağı,buğday özü,papatya özü,avokado özü,çay özü,aloe vera ve çeşitli mineraller bulunuyor.Oldukça katı kıvamlı,tıpkı magicare saç bakım maskesi gibi yazısı için şuraya tık tık .ilk bakışta sanki saça zor uygulanır gibi görünüyor ama elinize aldığınızda yumuşuyor.Ben ürünü avucumun içine alıp inceltiyor sonra saçlarıma uyguluyorum.

IMG_1756

Gelelim ürünün yere göğe sığdırılamayan vaatlerine.Saçları çok hızlı uzattığı,dökülmeleri durdurduğu yazıyor her yerde.Bu doğru kesinlikle.Hiç dökülme problemim yok çok şükür,uzama hızında da sıkıntı yaşamıyordum ama bu ürünü kullanmaya başlamamla birlikte daha hızlı uzamaya başladı saçlarım ve bunu ben değil dip boyasına gittiğimde kuaförüm fark etti.1.5 ayda ne kadar fazla uzamış saçların diyince ben tabi gevrek gevrek güldüm Hangi kadın daha hızlı uzayan saçlar istemez ki ?

Saçlarım hem sarı hem kıvırcık hem de roaccutane tedavisi gördüğüm için çok çok kuru.Yumuşatmak için yves rocher saç bakım yağını kullanıyordum. Yazısı için tık tık,ama bu ürün onun bile pabucunu dama attırdı.Geceden uyguluyorum saçlarıma.Dipten uca kadar masaj yaparak iyice yediriyorum saçıma ve saç derime.Evet vıcık vıcık bir ürün ve uygulaması da saçtan arıtmasıda oldukça zahmetli,ama değiyor buna inanın.Benim kuru,kıvırcık saçlarıma o kadar güzel bir yumuşaklık sağlıyor ki.Banyodan sonra serum yada banyo sonrası maske uygulamama hiç gerek kalmıyor bunu uyguladığım zamanlarda.Kokusunun çok güzel olduğunu okumuştum ama bence kokusu hiç de güzel değil ama dayanılması zor ağır bir kokuda değil,ben sevmedim ama idare eder.

IMG_1755

Plastik bir kavanoz içinde geliyor,199 gr lık boyutuyla oldukça bereketli ki zaten çok az bir miktarı bile yeterli oluyor saçları yumuşatıp bakım yapması için.Ürünle ilgili dikkatimi en çok çeken şeylerden biri de zor bulunuyor olması,ben uzunca bir süre aramıştım,buluncada hemen aldım.Watsonslarda satılıyor ve fiyatı 35 tl.Ben indiriden 30 tl ye almıştım.Siz ne düşünüyorsunuz peki,Dax Supergro hakkında ? Sizin saçlarınızda olağan üstü bir uzama hızına sebep oldu mu ? Yada yaptığı bakım konusunda ? Ben bitirdiğimde elimde deneyeceğim başka ürünler olduğu için almayacağım hemen,ama elimdekiler bittiğinde ve daha iyisini bulamazsam kesin tekrar alırım.Çünkü uygun fiyatına rağmen sağladığı bakımı,saçlarımı yumuşatıp hızla uzatmasını sevdim.Ayrıca tatilde bu ürünü denize  girmeden önce çok az uygulayacağım,duyduğuma göre deniz suyunun saç üzerindeki yıpratıcı etkisini nötralize ediyormuş,denemekten zarar gelmez.Tatil dönüşü yazıyı günceller,sonucu yazarım.Kullananlar yorumlarınızı sizde yazın,görüşmek üzere sevgiler

Bunlar da hoşunuza gidebilir...