Darphın Soleıl Plaısır Güneş Spf 50 Koruyucusu

Herkese merhaba.Yaz resmen bitti artık Ama güneş koruyucusu kullanmaya devam ediyoruz elbette.En iyiyi aradığım için farklı markaların güneş koruyucularını araştırmaya devam ediyorum.Bloğumun bugünkü konuğu Darphın Soleıl Plaısır Spf 50 Güneş Koruyucusu.

IMG_4842

İçeriğinde Karanja yağı Hyaluronik Asit ve E vitamini bulunuyor,suya dayanıklı bir ürün ama yine de ben denize girip çıktıktan sonra yeniledim her seferinde.Yapısı daha önce yazdığım babe güneş koruyucusu kadar yağlı değil ama yine de cildi çok yağlı olanların seveceğini düşünmüyorum.Ama normal,kuru ve çok kuru cilt yapısına sahip kişiler severek kullanacaktır.

IMG_4843

Benim ürünü satın aldığım eczanedeki görevli ısrarla sorduğum halde asla koku içermediğini söylemişti ama ürün çok güzel kokuyor.Kokuya hassasiyetiniz varsa bu durumu dikkate alın ve ben gibi denemeden almayın.Akneye,komedona sebep olmadı ve cildimi güneşten korurken nemlendirdi.

 DSC_2166

Ürün anti aging özelliğe sahip. Fiyatı 99 tl.Daha önce severek kullandığım nuxe güneş koruyucusu üretimden kalktığı için yeni bir güneş koruyucusu arayışına girdim,öneriniz var mı ?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...