ByKush Kozmetik Ürünleriyle Cilt Bakımı Deneyimim

Herkese merhaba.Geçtiğimiz haftalarda Bykush Güzellik Merkezinden bir davet aldım ve geçtiğimiz cumartesi günü merkezi ziyaret ettim.Çok güzel birgün geçirdim.O gün bana profesyonel cilt bakımı yapıldı,bu cilt bakımı daha öncekilerden biraz farklıydı çünkü uygulama esnasında kullanılan ürünlerin tümü Ozon içeriyordu. 

IMG_3121

Ozon içeren ürünlerle yapılan cilt bakımının detaylarına daha sonra gireceğim ama dikkatimi çeken bir şeyi sizle paylaşmak istiyorum.İlk defa butik tarzı çalışan bir güzellik merkezine gittim.Müşterilere kendini özel hissettirmek konusunda gerçekten başarılılar.Daha önce başka yerlerde de cilt bakımı yaptırdım.Randevu verilen saatte tam orada olsam bile bir önceki işlem bitmediği için en az yarım saat benim gibi 3-4 kadının olduğu bir odada beklerdim.Bu epilasyon seanslarından öncede hep tekrarlanırdı.Tam seans anında kapıyı tıklatan,telefon sana diyip işlem yapan kişiyi oyalayan.Kısaca mahremiyete önem vermeyen,nasılsa parayı verdi diyip müşterisini önemsemeyen bir sürü yer biliyorum.Halkalıda bulunan bu merkez kişiye özel randevu veriyormuş.Siz oradayken başkasının olmaması,rahatınızın bozulmaması ne güzel.Merkezde profesyonel cilt bakımının yanında kalıcı makyaj,epilasyon,zayıflama,masaj ve pilates hizmeti de veriliyormuş. 

IMG_3098

Vaktim olmadığı için ben cryo cabini deneyimleyemediğim ama uzmanların anlattığına göre 3 dakikada 700 kcal yakabiliyormuşsunuz  buda 1 saatlik spora eş değermiş.

IMG_3088

Gelelim en sevdiğim kısıma,cilt bakımı profesyonel ellerde yapılırsa çok güzel sonuçlar veriyor ama daha önce de bahsettiğim gibi çok profesyonel olmayan biri yaparsa sonuç fena olabiliyor.

IMG_3125

Öncelikle bana yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi verildi.

IMG_3154

Sonra makyajım temizlendi.

IMG_3160

IMG_3215

Sonra derinlemesine temizlik yapıldı.Cildime buhar tutularak kapalı gözenekler açıldı.Ben sıkma işlemini cildim hassas olduğu için ve siyah noktaları sıkmayı doğru bulmadığım için atlattım.

IMG_3264

High Frekansla minik sivilcelerim kurutuldu.

IMG_3315

Ozon içeren maske yüzüme uygulandı ve kuruması için yarım saat bekledik.

IMG_3333

Kuruduktan sonra maske soyularak çıkartıldı.Bu aşamada ben cildime zarar verir diye korktum biraz ama herhangi bir hassasiyet olmadı.Cildim allerjik reaksiyon vermedi.

IMG_3364

En son güneş koruyucusu uygulandı ve işlem tamamlandı.

IMG_3093

ByKush Güzellik Merkezi ozon içeren ürünlerle yaptığı uygulamalardan çok güzel geri bildirimler alınca merkezde sadece müşterileri için kullandığı ürünleri ByKush Kozmetik olarak piyasaya sunmuş.Ozon ikinci dünya savaşı sırasında yaralı askerleri iyileştirmek için kullanılıyormuş.ByKush kozmetik ozonu saf zeytinyağı birleştirerek 4 yıllık bir arge çalışması sonucunda piyasaya sunmuş.Saç dökülmesinden,güneş koruyucusuna kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi var.

IMG_3387

Ben saçı güçlendiren ve dökülmeyi önleyen ozonlu saç bakım serumunu eşimle birlikte deneyeceğim.Birde yatak yarası gibi ağır yaraları bile iyileştiren ozonlu yenileyici maskeyi aldım.Bu maske diyabetik yaralarda bile işe yarıyormuş.Bunu da diyabet hastası olan dayımda deneyeceğim.Detayları kullandıktan sonra yine yazarım.

IMG_3116

Saf zeytinyağı ile ozonun birleşiminden oluşan bu ürünler yapay ve koruyucu maddeler içermediği için hep güzel geri bildirimler almış.Yazıyı bilerek işlemden birkaç gün sonra yazmak istedim.Çünkü benim cildim her cilt bakımından sonra kızarır ve o kızarıklık 2*3 gün sürerdi.Bu sefer öyle bir sorunum olmadığı gibi ertesi gün çenemdeki sivilce kurudu.Yeterince uzattığımın farkındayım,halkalıda yada yakın bir semtte oturuyorsanız merkezi ziyaret etmenizi en azından ozonlu ürünler hakkında bilgi almanızı kesinlikle tavsiye ederim.Dediğim gibi ürünler hakkındaki görüşlerimi ise fikirlerim netleştiğinde yazacağım.Siz ne düşünüyorsunuz ? Var mı ByKush ozonlu ürünleri deneyen ? Görüşmek üzere sevgiler

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.