Bioplante Duş Jeli

Herkese merhaba,Bioplante ürünlerinden şuana kadar memnun kalmadığım tek bir ürün yok.Belki organik severlerden olduğumdan.Bugün bir süredir kullandığım Bioplante duş jelini yazacağım.

IMG_8744

İnsan bir duş jelinden en fazla ne bekler ? Güzel kokması,kurutmadan temizlemesi hatta temizlerken nemlendirmesi değil mi ? Yani ben en fazla bunları bekliyordum ama fazlasını bulunca hazine bulmuş gibi oldum.

IMG_8745

Duş jeli organik elma ve ıhlamur çiçeği suyu içeriyor.Elmanın cilt güzelliği üzerindeki etkileri hepimiz tarafından biliniyor.Şahsen ben gülşen bubikoğlunun bir filminde güzelleşmek için sürekli elma yediğini izlediğim günlden beri elmayı baş tacı yapmıştım.:D Ihlamur çiçeği de keza öyle cilt lekelerine ve sivilce izlerine çok iyi geliyor.Özellikle ergenlik döneminde sırtında sivilce çıkan ve izlerini hala taşıyanlara birde bu duş jelini kullanmalarını tavsiye ederim.

IMG_8746

Ayrıca e vitamini içeriyor olması cildi nemlendiriyor ve duş sonrası ekstra bir nemlendirici kullanmanıza gerek kalmıyor.Daha önceki yazılarımda bahsetmiştim Bioplante Natrue sertifikasına sahip.Bu sertifikayı almak zor ve bir çok satıcı organik adı altında bu sertifikaya sahip olmadan satış yapıyor.Natrue kar amacı gütmeyen ve organik ürün standartlarını belirleyen bir dernek olduğundan işler ülkemizdeki gibi para sıkıştır kap logoyu tarzında değil yani eğer gerçekten organik değilse içerik sertifikayı vermiyorlar.Elbette bioplante ürünlerinde de ürünler bozulmadan bir süre kalabilsin diye belli bir oranda katkı koruyucu maddeler var ama diğerlerine göre çok çok az.Bu sebeple hamile ve emziren annelere gözüm kapalı tavsiye ediyorum.Bu arada duş jeli 30 tl ve kendi sitelerinde satışları mevcut,satın almak yada incelemek isterseniz sitenin linkini tık tık koyuyorum. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,hoşçakalın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.