Bioder Cilt Bakım Ürünleri

Herkese merhaba.İş hayatımdaki yoğunluk nedeniyle bloğa bir süreliğine ara vermek zorunda kaldım şimdi bioder cilt bakım ürünleri yorumlarımla karşınızdayım

IMG_2340

27 Haziran günü Tarçınevents organizasyonuyla Taksim Ottoman Palace otelde kardeşim deniz ile birlikte iftar yemeğine davetliydik.Otelin deniz manzaralı şık terasında akşam yemeğimizi yedikten sonra Biota laboratuvarlarında geliştirilen Bioder ürünleri tanıtıldı bize ve ben ürünleri o günden itibaren kullandım, artık yazmaya hazırım.

IMG_4278

O gün denemem için verilen ürünler  2 si bir arada temizleyici peeling,canlandırıcı ve temizleyici tonik ve aqua soft nemlendiriciden oluşuyordu.Öncelikle peelingle başlayalım.

IMG_4270

İçeriğinde kayısı kabuğu tanecikleri olan bu ince granüllü peelingi haftada bir -iki olacak şekilde kullandım.Yüzümde tahrişe ve kızarıklığa neden olmadı.Genelde peelingler özellikle ağız çevremde hassasiyete neden olurdu bu peelingle böyle bir sorun yaşamadım.Peeling antioksidan etkili ve yaşlanmayı hızlandıran serbest radikallere karşı cildi koruyor olmasıyla da çok hoşuma gitti.Ben sadece yüzüme değil boyun ve göğüs üstüne de uyguladım.

IMG_4269

Paketteki ürünler arasında en sevdiğim bu tonik oldu.Çünkü hipoalerjenik.Cildimi yakmadan sıkılaştıran nadir toniklerden.

IMG_4272

Sarı renkli bu tonik içerdiği mineral su sayesinde cildi germeden temizliyor ve kesinlikle cildin nemini absorbe etmiyor.Ben ürünleri içeriklerini ve vaatlerini okumadan kullandım.Bu tonik cildime güzel bir parlaklık veriyordu.Psikolojik olup olmadığını kontrol etmek için vaatlerini okuduğumda evet cilde parlaklık vermeyi vaat ediyor ve bunu gerçekleştiriyor.

IMG_4276

Ürünler arasında en az kullandığım ise 24 saat nemlendirme vaat eden bu nemlendirici oldu.Az kullandım çünkü yapısı benimki gibi yağlanmaya ve parlamaya müsait ciltler için biraz ağır diye düşünüyorum.

IMG_4277

Yine de hakkında yazı yazacak bilgi birikimine erişecek kadar kullandım.Bu süreçte herhangi bir aknelenme sorunuyla karşılaşmadım ama dediğim gibi şansımı da çok fazla zorlamadım Nemlendirci kuruluktan cildi kağıda dönmüş olan kardeşime gidecek.Diğerleri yola benimle birlikte devam edecek.

IMG_2598

Ürünler hakkında benim söyleyeceklerim bu kadar,aramızda kullanan başkaları varsa yorumlarınızı bekliyorum.Son olarak bu güzel organizasyon için Fatma Hanıma sonsuz teşekkürler.Görüşmek üzere hoşçakalın,sevgiler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...