Avene Hydrance Optımale Nemlendirici Ve Cilt Tonu Düzenleyici

Herkese yeniden merhaba,bir süre önce Avene Hydrance Optımale renkli nemlendiriciyi kullanmaya başladım.

IMG_7115

Renkli nemlendirici dediğime bakmayın aslında tek görevi nemlendirmek değil,aynı zamanda cilt tonunu eşitlemeyi vaat ediyor.

IMG_7117

Rıche ve Legere olmak üzere iki çeşidi var.Legere normal ve karma ciltler için,rıche kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilmiş,ben legereyi kullanıyorum.

IMG_7118

Rengi için her cilt tonuna uygun dense de maalesef benim cildime hiç uyum sağlamadı.Çok turuncu kaldı.

IMG_7119

İçerisinde pembe renkli sedefli ajanlar varmış ve bu soluk cilt tonunu canlı ve daha sağlıklı göstermeye yardımcı oluyormuş ama benim tenimle renk tam anlamıyla bütünleşemediği için beni daha çok turuncu gösterdi.

IMG_7120

Kapatıcılığı yok gibi,sadece problemsiz ciltler de renk tonunu eşitleyebilir.Ben kapatıcılığa ihtiyaç duymadığım günlerde kullandım.İlk etapta oluşan turunculuk zamanla cildimle biraz da olsa bütünleşti.

IMG_7121

Bu fotoğraf ürün uygulandıktan 5 dakika sonra çekildi,gördüğünüz gibi renk biraz daha oturdu.Yalnız yüzüm elimden biraz daha açık bir renkte olduğu için yine de hafif turuncumsu.Spf 30 içeriyor bu kış günleri için ideal ve yeterli bir koruma oldu benim için.

IMG_7122

Ten rengime uysa her gün kullanırdım çünkü çok güzel tatlı,canlı bir bitiş sağlıyor.Aynı zamanda düzenli kullanımda cilt lekelerini yok etmeyi vaat ediyor,maalesef bunu gözlemleyebilecek kadar uzun kullanamadım renginden dolayı.Nemlendirmesini yeterli buluyorum benim gibi karma cilde sahip kişiler için en azından,daha kuru cilde sahip olanlar rıcheyi deneyebilir.40 ml ve fiyatı 80 tl,sık sık indirime giriyor eğer ki benden daha koyu bir cilt rengine sahipseniz severek kullanabilirsiniz.Görüşmek üzere.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.